Menu

Assassin’s Creed Brotherhood Crack

Następna część słynnej serii opowiadającej o starciu dwóch frakcji: Asasynów i Templariuszy. Powracamy do postaci włoskiego zabójcy Ezio, który przenosi się do Rzymu, aby zmierzyć się z kolejnymi przeciwnikami. W Brotherhood wprowadzono sporo dodatków i usprawnień, w tym prosty system zarządzania gildią i możliwość przyzywania na pomoc kompanów. Gra prezentuje też ogromny świat wypełniony zadaniami pobocznymi i różnymi wyzwaniami.

 

Assassin's Creed Brotherhood Crack

Assassin’s Creed Brotherhood Crack

Przedstawiamy dla Was w  pełni działający oraz darmowy Assassin’s Creed Brotherhood Crack PC. Link do pobrania crack’a znajduje się na końcu artykułu. Po ściągnięciu uruchamiamy Assassin’s Creed Brotherhood Crack.exe i klikamy „NEXT”. Następnie wybieramy ścieżkę do folderu gdzie zainstalowana jest gra, po czym zatwierdzamy. Czekamy aż aplikacja podmieni pliki naszej gry, to może potrwać kilka minut. Po zakończeniu wyskoczy nowe okienko z komunikatem, że gra Assassin’s Creed Brotherhood została prawidłowo scrackowana, wtedy możemy uruchomić plik .exe i cieszyć się grą.

Crack do Assassin’s Creed Brotherhood stworzony został przez team Crack4You, jest w pełni darmowy, przeznaczony dla użytkowników naszej strony. Zakazane jest czerpanie z niego jakichkolwiek korzyści materialnych.

 

vifreeWszystkie pliki znajdujące się na stronie są dokładnie sprawdzane przed wstawieniem i nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.

Oto wyniki skanowania Assassin’s Creed Brotherhood Crack.exe przez jeden z najpopularniejszych antywirusów internetowych – VirusTotal:

virus total

chomikujNasze cracki i  keygeny do gier oraz programów udostępniamy również w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Assassin’s Creed Brotherhood Crack chomikuj

hosting-serverHosting Rocket Host, gdzie przechowywane są nasze cracki daje nam pełną gwarancję, że nasze pliki nigdy nie zostaną z niego ufunięte. Z tego względu jest on specjalnie zabezpieczony weryfikacją użytkownika, aby nie można było wielokrotnie pobierać tego samego pliku przez jedną osobę. Dlatego zdarza się, że czasami należy podać nr telefonu w celu  weryfikacji, tak jak wpominaliśmy jest to tylko zabezpieczenie i jest to w pełni darmowe.

screen hack

 

Screeny aplikacji Assassin’s Creed Brotherhood Crack

 

Assassin's Creed Brotherhood Crack pc

Assassin's Creed Brotherhood Crack chomikuj

Assassin's Creed Brotherhood Crack pobierz

 

download

 

Pobierz Assassin’s Creed Brotherhood Crack

 

 

Nazwa aplikacji: Assassins Creed Brotherhood Crack
Rozmiar: 8.1 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Angielski

4 comments

 1. Keverins napisał(a):

  Dziei, dziala w 100%! 🙂

 2. Mosci napisał(a):

  ok udalo sie, dzieki

 3. David007 napisał(a):

  kupowac gry w sklepach dzieci, a nie cracki sciagac xD !

 4. Gosia napisał(a):

  Bez najmniejszych problemow 🙂 Jak najbardziej polecam !

Dodaj komentarz