Menu

Assassin’s Creed Chronicles India Crack

Assassin’s Creed Chronicles: India to przygodowa gra akcji zrealizowana w formule platformówki 2,5D. Gracz przejmuje kontrolę nad jednym z członków zakonu asasynów i trafia na teren XVII-wiecznych Indii, gdzie lada chwila rozgorzeje konflikt pomiędzy Imperium Sikhów a Brytyjczykami.

Assassin’s Creed Chronicles India Crack

Przedstawiamy dla Was w  pełni działający oraz darmowy Assassin’s Creed Chronicles India Crack PC. Link do pobrania crack’a znajduje się na końcu artykułu. Po ściągnięciu uruchamiamy Assassin’s Creed Chronicles India Crack.exe i klikamy „NEXT”. Następnie wybieramy ścieżkę do folderu gdzie zainstalowana jest gra, po czym zatwierdzamy. Czekamy aż aplikacja podmieni pliki naszej gry, to może potrwać kilka minut. Po zakończeniu wyskoczy nowe okienko z komunikatem, że gra Assassin’s Creed Chronicles India została prawidłowo scrackowana, wtedy możemy uruchomić plik .exe i cieszyć się grą.

vifreeWszystkie pliki znajdujące się na stronie są dokładnie sprawdzane przed wstawieniem i nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.

Oto wyniki skanowania Assassin’s Creed Chronicles India Crack.exe przez jeden z najpopularniejszych antywirusów internetowych – VirusTotal:

virus total

NBA 2K16 crack chomikujNasze cracki i  keygeny do gier oraz programów udostępniamy również w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Assassin’s Creed Chronicles India Crack chomikuj

screen hack

 

Screeny aplikacji Assassin’s Creed Chronicles India Crack

 

Assassin's Creed Chronicles India crack

Assassin's Creed Chronicles India crack download

Assassin's Creed Chronicles India crack chomikuj

download

 

Assassin’s Creed Chronicles India Crack Pobierz

 

 

Nazwa aplikacji: Assassin’s Creed Chronicles India Crack
Rozmiar: 10.2 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Angielski

 

Assassin's Creed Chronicles India Crack Pobierz

No comments

Dodaj komentarz