Menu

Assassin’s Creed Liberation HD Crack

Konwersja gry akcji Assassin’s Creed III: Liberation wydanej pierwotnie na PlayStation Vita. Zgodnie z duchem serii, tytuł pozwala swobodnie eksplorować otwarte lokacje, wspinać się na dachy budynków i brać udział w dynamicznej walce. W stosunku do pierwowzoru, Assassin’s Creed: Liberation HD oferuje ulepszoną grafikę, a także garść poprawek w misjach fabularnych.

 

Assassin’s Creed Liberation HD Crack

Assassin’s Creed Liberation HD Crack

Przedstawiamy dla Was w  pełni działający oraz darmowy Assassin’s Creed Liberation HD Crack PC. Link do pobrania crack’a znajduje się na końcu artykułu. Po ściągnięciu uruchamiamy Assassin’s Creed Liberation HD Crack.exe i klikamy „NEXT”. Następnie wybieramy ścieżkę do folderu gdzie zainstalowana jest gra, po czym zatwierdzamy. Czekamy aż aplikacja podmieni pliki naszej gry, to może potrwać kilka minut. Po zakończeniu wyskoczy nowe okienko z komunikatem, że gra Assassin’s Creed Liberation HD została prawidłowo scrackowana, wtedy możemy uruchomić plik .exe i cieszyć się grą.

Crack do Assassin’s Creed Liberation HD stworzony został przez team Crack4You, jest w pełni darmowy, przeznaczony dla użytkowników naszej strony. Zakazane jest czerpanie z niego jakichkolwiek korzyści materialnych.

 

vifreeWszystkie pliki znajdujące się na stronie są dokładnie sprawdzane przed wstawieniem i nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.

Oto wyniki skanowania Assassin’s Creed Liberation HD Crack.exe przez jeden z najpopularniejszych antywirusów internetowych – VirusTotal:

virus total

chomikujNasze cracki i  keygeny do gier oraz programów udostępniamy również w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Assassin’s Creed Liberation HD Crack chomikuj

hosting-serverHosting Rocket Host, gdzie przechowywane są nasze cracki daje nam pełną gwarancję, że nasze pliki nigdy nie zostaną z niego ufunięte. Z tego względu jest on specjalnie zabezpieczony weryfikacją użytkownika, aby nie można było wielokrotnie pobierać tego samego pliku przez jedną osobę. Dlatego zdarza się, że czasami należy podać nr telefonu w celu  weryfikacji, tak jak wpominaliśmy jest to tylko zabezpieczenie i jest to w pełni darmowe.

screen hack

 

Screeny aplikacji Assassin’s Creed Liberation HD Crack

 

Assassin’s Creed Liberation HD Crack pc

Assassin’s Creed Liberation HD Crack chomikuj

Assassin’s Creed Liberation HD Crack skidrow

Assassin’s Creed Liberation HD Crack 3dm

 

download

 

Pobierz Assassin’s Creed Liberation HD Crack

 

 

Nazwa aplikacji: Assassin’s Creed Liberation HD Crack
Rozmiar: 8.1 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Angielski

2 comments

  1. rysio1999 napisał(a):

    Genialna lista crackow, chyba do wszystkich najbardziej poszukiwanych gier, oby wiecej takich stron!

  2. Noxmen napisał(a):

    Dziala,Goraco Polecam !!!!

Dodaj komentarz