Menu

Assassin’s Creed Rogue Crack

Gra będąca kontynuacją popularnej produkcji Assassin’s Creed IV: Black Flag. Wcielamy się w niejakiego Shaya, anglika który trafia do załogi statku dowodzonego przez kapitana o imieniu Adéwale. Za tytuł opowiada koncern Ubisoft, znany m.in. z wcześniejszych odsłon serii Assassin’s Creed.

 

Assassin's Creed Rogue Crack

Assassin’s Creed Rogue Crack

Przedstawiamy dla Was w  pełni działający oraz darmowy Assassin’s Creed Rogue Crack PC. Link do pobrania crack’a znajduje się na końcu artykułu. Po ściągnięciu uruchamiamy Assassin’s Creed Rogue Crack.exe i klikamy „NEXT”. Następnie wybieramy ścieżkę do folderu gdzie zainstalowana jest gra, po czym zatwierdzamy. Czekamy aż aplikacja podmieni pliki naszej gry, to może potrwać kilka minut. Po zakończeniu wyskoczy nowe okienko z komunikatem, że gra Assassin’s Creed Rogue została prawidłowo scrackowana, wtedy możemy uruchomić plik .exe i cieszyć się grą.

Crack do Assassin’s Creed Rogue stworzony został przez team Crack4You, jest w pełni darmowy, przeznaczony dla użytkowników naszej strony. Zakazane jest czerpanie z niego jakichkolwiek korzyści materialnych.

 

vifreeWszystkie pliki znajdujące się na stronie są dokładnie sprawdzane przed wstawieniem i nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.

Oto wyniki skanowania Assassin’s Creed Rogue Crack.exe przez jeden z najpopularniejszych antywirusów internetowych – VirusTotal:

virus total

chomikujNasze cracki i  keygeny do gier oraz programów udostępniamy również w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Assassin’s Creed Rogue Crack chomikuj

hosting-serverHosting Rocket Host, gdzie przechowywane są nasze cracki daje nam pełną gwarancję, że nasze pliki nigdy nie zostaną z niego ufunięte. Z tego względu jest on specjalnie zabezpieczony weryfikacją użytkownika, aby nie można było wielokrotnie pobierać tego samego pliku przez jedną osobę. Dlatego zdarza się, że czasami należy podać nr telefonu w celu  weryfikacji, tak jak wpominaliśmy jest to tylko zabezpieczenie i jest to w pełni darmowe

screen hack

 

Screeny aplikacji Assassin’s Creed Rogue Crack

 

Assassin's Creed Rogue Crack pc

Assassin's Creed Rogue Crack chomikuj

Assassin's Creed Rogue Crack skidrow

 

download

 

Pobierz Assassin’s Creed Rogue Crack

 

 

Nazwa aplikacji: Assassin’s Creed Rogue Crack
Rozmiar: 8.1 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Angielski

3 comments

  1. lmperion napisał(a):

    ta strona ma naprawde duzy potencjal

  2. Latynos napisał(a):

    sciagalem wlasnie przed chwila i zainstalowalem wszystko dziala

  3. anthony napisał(a):

    bezpoblemowo mozna pobierac

Dodaj komentarz