Menu

Romero’s Aftermath Crack

Aftermath to postapokaliptyczna gra MMO stworzona przez deweloperów odpowiedzialnych m.in. za Infestation, znane również wcześniej jako WarZ. Gracz wciela się w jednego z nielicznych ocalałych i próbuje przetrwać w niebezpiecznym świecie pełnym zombie oraz innych zagrożeń. W tym celu buduje bazy, zbiera surowce, a także wykonuje proste misje.

 

Romero's Aftermath Crack

Romero’s Aftermath Crack

Przedstawiamy dla Was w  pełni działający oraz darmowy Romero’s Aftermath Crack PC. Link do pobrania crack’a znajduje się na końcu artykułu. Po ściągnięciu uruchamiamy Romero’s Aftermath Crack.exe i klikamy „NEXT”. Następnie wybieramy ścieżkę do folderu gdzie zainstalowana jest gra, po czym zatwierdzamy. Czekamy aż aplikacja podmieni pliki naszej gry, to może potrwać kilka minut. Po zakończeniu wyskoczy nowe okienko z komunikatem, że gra Romero’s Aftermath została prawidłowo scrackowana, wtedy możemy uruchomić plik .exe i cieszyć się grą.

Crack do Romero’s Aftermath stworzony został przez team Crack4You, jest w pełni darmowy, przeznaczony dla użytkowników naszej strony. Zakazane jest czerpanie z niego jakichkolwiek korzyści materialnych.

 

vifreeWszystkie pliki znajdujące się na stronie są dokładnie sprawdzane przed wstawieniem i nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.

Oto wyniki skanowania Romero’s Aftermath Crack.exe przez jeden z najpopularniejszych antywirusów internetowych – VirusTotal:

virus total

chomikujNasze cracki i  keygeny do gier oraz programów udostępniamy również w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Romero’s Aftermath Crack chomikuj

hosting-serverHosting Rocket Host, gdzie przechowywane są nasze cracki daje nam pełną gwarancję, że nasze pliki nigdy nie zostaną z niego ufunięte. Z tego względu jest on specjalnie zabezpieczony weryfikacją użytkownika, aby nie można było wielokrotnie pobierać tego samego pliku przez jedną osobę. Dlatego zdarza się, że czasami należy podać nr telefonu w celu  weryfikacji, tak jak wpominaliśmy jest to tylko zabezpieczenie i jest to w pełni darmowe.

screen hack

 

Screeny aplikacji Romero’s Aftermath Crack

 

Romero's Aftermath Crack pc

Romero's Aftermath Crack chomikuj

Romero's Aftermath Crack skidrow

 

download

 

Pobierz Romero’s Aftermath Crack

 

 

Nazwa aplikacji: Romero’s Aftermath Crack
Rozmiar: 8.1 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Angielski

 

download_button

No comments

Dodaj komentarz