Menu

Solar Shifter EX Crack

Solar Shifter EX to osadzony w klimatach sciencie-fiction shoot ’em up, który stworzony został przez zespół ze studia Elder Games. Podczas rozgrywki gracze zasiadają za sterami kosmicznego statku Phase Shifter i za wszelka cenę próbują uciec z umierającego systemu gwiezdnego. W międzyczasie biorą udział w efektownych bitwach rozgrywających się w przestrzeni kosmicznej na terenie różnych światów.

Solar Shifter EX Crack

Przedstawiamy dla Was w  pełni działający oraz darmowy Solar Shifter EX Crack PC. Link do pobrania crack’a znajduje się na końcu artykułu. Po ściągnięciu uruchamiamy Solar Shifter EX Crack.exe i klikamy „NEXT”. Następnie wybieramy ścieżkę do folderu gdzie zainstalowana jest gra, po czym zatwierdzamy. Czekamy aż aplikacja podmieni pliki naszej gry, to może potrwać kilka minut. Po zakończeniu wyskoczy nowe okienko z komunikatem, że gra Solar Shifter EX została prawidłowo scrackowana, wtedy możemy uruchomić plik .exe i cieszyć się grą. Wszystkie pliki znajdujące się na stronie są dokładnie sprawdzane przed wstawieniem i nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.
Oto wyniki skanowania Solar Shifter EX Crack.exe przez jeden z najpopularniejszych antywirusów internetowych – VirusTotal.
Nasze cracki i  keygeny do gier oraz programów udostępniamy również w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Solar Shifter EX Crack chomikuj
Screeny aplikacji Solar Shifter EX Crack
Solar Shifter EX Crack

Solar Shifter EX Crack Pobierz

Nazwa aplikacji: Solar Shifter EX Crack
Rozmiar: 8.1 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Angielski

No comments

Dodaj komentarz