Menu

Turok Remastered Crack

Odświeżona wersja strzelanki FPP Turok: Dinosaur Hunter z 1997 roku. W grze wcielamy się w postać Indianina, który zgodnie z wielowiekową tradycją pełni rolę obrońcy matki Ziemi przed niebezpieczeństwem, płynącym ze strony tajemniczego Zaginionego Świata oraz zamieszkujących go zmodyfikowanych dinozaurów i obcych. Aby pokonać zło, Turok musi przemierzyć osiem zróżnicowanych krain i odnaleźć wszystkie części potężnej starożytnej broni, zwanej Chronoscepterem.

Turok Remastered Crack

Przedstawiamy dla Was w  pełni działający oraz darmowy Turok Remastered Crack PC. Link do pobrania crack’a znajduje się na końcu artykułu. Po ściągnięciu uruchamiamy Turok Remastered Crack.exe i klikamy „NEXT”. Następnie wybieramy ścieżkę do folderu gdzie zainstalowana jest gra, po czym zatwierdzamy. Czekamy aż aplikacja podmieni pliki naszej gry, to może potrwać kilka minut. Po zakończeniu wyskoczy nowe okienko z komunikatem, że gra Turok Remastered została prawidłowo scrackowana, wtedy możemy uruchomić plik .exe i cieszyć się grą.

vifreeWszystkie pliki znajdujące się na stronie są dokładnie sprawdzane przed wstawieniem i nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.

Oto wyniki skanowania Turok Remastered Crack.exe przez jeden z najpopularniejszych antywirusów internetowych – VirusTotal:

virus total

NBA 2K16 crack chomikujNasze cracki i  keygeny do gier oraz programów udostępniamy również w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Turok Remastered Crack chomikuj

screen hack

 

Screeny aplikacji Turok Remastered Crack

 

Turok Remastered crack

Turok Remastered crack chomikuj

Turok Remastered crack download

download

 

Turok Remastered Crack Pobierz

 

 

Nazwa aplikacji: Turok Remastered Crack
Rozmiar: 10.2 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Angielski

 

Turok Remastered Crack Pobierz

No comments

Dodaj komentarz