Menu

Turok Remastered Crack

Odświeżona wersja strzelanki FPP Turok: Dinosaur Hunter z 1997 roku. W grze wcielamy się w postać Indianina, który zgodnie z wielowiekową tradycją pełni rolę obrońcy matki Ziemi przed niebezpieczeństwem, płynącym ze strony tajemniczego Zaginionego Świata oraz zamieszkujących go zmodyfikowanych dinozaurów i obcych. Aby pokonać zło, Turok musi przemierzyć osiem zróżnicowanych krain i odnaleźć wszystkie części potężnej starożytnej broni, zwanej Chronoscepterem.

Turok Remastered Crack

Przedstawiamy dla Was w  pełni działający oraz darmowy Turok Remastered Crack PC. Link do pobrania crack’a znajduje się na końcu artykułu. Po ściągnięciu uruchamiamy Turok Remastered Crack.exe i klikamy „NEXT”. Następnie wybieramy ścieżkę do folderu gdzie zainstalowana jest gra, po czym zatwierdzamy. Czekamy aż aplikacja podmieni pliki naszej gry, to może potrwać kilka minut. Po zakończeniu wyskoczy nowe okienko z komunikatem, że gra Turok Remastered została prawidłowo scrackowana, wtedy możemy uruchomić plik .exe i cieszyć się grą. Odświeżona edycja kultowej strzelaniny FPP studia Iguana, która zaprezentowała się w 1997 roku na Nintendo 64 oraz PC. Wzięta z kolei komiksów Turok rola głównego bohatera, Indianina imieniem Tal Set, razem z różną tradycją swojego domu pełni zaszczytną rolę obrońcy matki Ziemi przed zagrożeniem zagrażającym jej ze postaci ludzi prymitywnego Zaginionego Lądu. Kiedy jeden Campaigner za usługą zastępów zmodyfikowanych genetycznie dinozaurów pragnie przejąć kontrolę nad światem, protagonista musi przejść 8 połączonych portalami okolic i znaleźć każde cesze starożytnej broni, stanowiącej rzadką nadzieją na opanowanie zła. Turok Remastered opracowany przez specjalizujące się w publikacjach klasyki Night Dive Studios, pod względem techniki w jak nie odstaje od wzoru z lat 90. ubiegłego wieku. Zakres dokonanych zmian obniżył się i tylko do wzmocnienia rozdzielczości plany oraz dobrania muzyki do zgodzie z ekranami szerokoekranowymi.
Wszystkie pliki znajdujące się na stronie są dokładnie sprawdzane przed wstawieniem i nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.
Oto wyniki skanowania Turok Remastered Crack.exe przez jeden z najpopularniejszych antywirusów internetowych – VirusTotal:
Nasze cracki i  keygeny do gier oraz programów udostępniamy również w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie.
Screeny aplikacji Turok Remastered Crack
Turok Remastered crack

Turok Remastered Crack Pobierz

Nazwa aplikacji: Turok Remastered Crack
Rozmiar: 10.2 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Angielski

No comments

Dodaj komentarz