Menu

Deadlight Crack

Klimatyczna platformówka, w której przenosimy się do postapokaliptycznej wersji naszego świata. Niejaki Randall przemierza zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych i zmaga się z ludźmi zarażonymi tajemniczą chorobą. Zabawa składa się z elementów platformowych i logicznych. Autorzy przygotowali ciekawą grafikę w stylu Limbo.

 

Deadlight Crack

Deadlight Crack

Przedstawiamy dla Was w  pełni działający oraz darmowy Deadlight Crack PC. Link do pobrania crack’a znajduje się na końcu artykułu. Po ściągnięciu uruchamiamy Deadlight Crack.exe i klikamy „NEXT”. Następnie wybieramy ścieżkę do folderu gdzie zainstalowana jest gra, po czym zatwierdzamy. Czekamy aż aplikacja podmieni pliki naszej gry, to może potrwać kilka minut. Po zakończeniu wyskoczy nowe okienko z komunikatem, że gra Deadlight została prawidłowo scrackowana, wtedy możemy uruchomić plik .exe i cieszyć się grą.

Crack do Deadlight stworzony został przez team Crack4You, jest w pełni darmowy, przeznaczony dla użytkowników naszej strony. Zakazane jest czerpanie z niego jakichkolwiek korzyści materialnych.

 

vifreeWszystkie pliki znajdujące się na stronie są dokładnie sprawdzane przed wstawieniem i nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.

Oto wyniki skanowania Deadlight Crack.exe przez jeden z najpopularniejszych antywirusów internetowych – VirusTotal:

virus total

chomikujNasze cracki i  keygeny do gier oraz programów udostępniamy również w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Deadlight Crack chomikuj

hosting-serverHosting Rocket Host, gdzie przechowywane są nasze cracki daje nam pełną gwarancję, że nasze pliki nigdy nie zostaną z niego ufunięte. Z tego względu jest on specjalnie zabezpieczony weryfikacją użytkownika, aby nie można było wielokrotnie pobierać tego samego pliku przez jedną osobę. Dlatego zdarza się, że czasami należy podać nr telefonu w celu  weryfikacji, tak jak wpominaliśmy jest to tylko zabezpieczenie i jest to w pełni darmowe.

screen hack

 

Screeny aplikacji Deadlight Crack

 

Deadlight Crack pc

Deadlight Crack chomikuj

Deadlight Crack skidrow

 

download

 

Pobierz Deadlight Crack

 

 

Nazwa aplikacji: Deadlight Crack
Rozmiar: 8.1 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Angielski

 

3 comments

  1. Typer napisał(a):

    SUPER! Wszystko dziala

  2. wieslaw napisał(a):

    ratujecie mi zycie, juz myslalam, ze nie znajde cracka do tej gry :c ;*

  3. Skrodek napisał(a):

    Wielki szacunek dla team’u, ktory wydal tego crack’a

Dodaj komentarz