Menu

Endless Legend Shadows Crack

U nas Endless Legend Shadows Crack PC.  Link do pobrania crack’a znajduje się na końcu artykułu. Endless Legend: Shadows to opracowane z myślą o pecetach drugie duże DLC do turowej strategii fantasy zespołu Amplitude Studios. Produkcja wprowadza nową frakcję, z unikalnymi jednostkami, umiejętnościami i bohaterami. Ponadto wzbogaca rozgrywkę o system szpiegostwa.

Endless Legend Shadows Crack

Inne ważne rozszerzenie do podzielonej w 2014 roku turowej strategii 4X Endless Legend studia Amplitude. Dodatek zatytułowany Shadows wnosi do walki nową grywalną frakcję wielką jak Zapomniani (ang. The Forgotten), specjalizującą się w szpiegostwie – czy innej najistotniejszej zmiany niniejszego DLC. Pojawienie się ostatniego odcinka daje graczom całkiem odmienne propozycje, m.in. gromadzenie wieści o przeciwniku, infiltrowanie wrogich budów lub prowadzenie zabójców by zlikwidowali znane osoby. Opcja szpiegostwa nie została zarezerwowana tylko dla Skończonych oraz w przeciwnym odcieniu uzyskiwać spośród niej potrafią pozostałe części. Jednostki Zapomnianych mają jednak wiedzami kontrowania szpiegowskich technik rywali, i ponadto umiejętnością kamuflażu i skradania się. Po ściągnięciu uruchamiamy Endless Legend Shadows Crack.exe i klikamy „NEXT”. Następnie wybieramy ścieżkę do folderu gdzie zainstalowana jest gra, po czym zatwierdzamy. Czekamy aż aplikacja podmieni pliki naszej gry, to może potrwać kilka minut. Po zakończeniu wyskoczy nowe okienko z komunikatem, że gra Endless Legend Shadows została prawidłowo scrackowana, wtedy możemy uruchomić plik .exe i cieszyć się grą.
Wszystkie pliki znajdujące się na stronie są dokładnie sprawdzane przed wstawieniem i nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.
Oto wyniki skanowania Endless Legend Shadows Crack.exe przez jeden z najpopularniejszych antywirusów internetowych – VirusTotal:
Nasze cracki i  keygeny do gier oraz programów udostępniamy również w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Endless Legend Shadows Crack chomikuj.
Screeny aplikacji Endless Legend Shadows Crack
Endless Legend Shadows crack chomikuj

Endless Legend Shadows Crack Pobierz

Nazwa aplikacji: Endless Legend Shadows Crack
Rozmiar: 8.1 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Angielski

No comments

Dodaj komentarz