Menu

Firewatch Crack

Zrobiona w normy FPP inna gra przygodowa, będąca debiutem amerykańskiego studia Campo Santo. W zestaw grupy weszli m.in. twórcy uważający zbyt sobą rzeczy przy takich stopniach, jako The Walking Dead, Mark of the Ninja, BioShock 2 czy Brutal Legend. Akcja rozrywki dostarcza nas do znacznego lasu w amerykańskim stanie Wyoming, dokąd szukający odskoczni z własnych tematów bohater, rozpoczyna pracę strażnika. Ta łatwa z pozoru praca miesza się w chwili, gdyby na kontrolowanym poprzez znajomego protoplastę obszarze zaczynają być rozmaite niewyjaśnione zjawiska. Lejące się wydarzenia mieszają się z świadomością szefowej bohatera – Delilah, spośród jaką podczas rozrywki utrzymujemy ciągły kontakt radiowy. Ważnym elementem walki stanowi zatem również tworzenie trasy z oddaną, stanowiącą rozpoznawalną osobą aktywną w atrakcji. Rozgrywka składa się zdecydowanie na stylu single player, i za oprawę rozrywki odpowiada popularny silnik Unity.

Firewatch Crack

Przedstawiamy dla Was Firewatch Crack PC. Link do pobrania crack’a znajduje się na końcu artykułu. Po ściągnięciu uruchamiamy Firewatch Crack.exe i klikamy „NEXT”. Następnie wybieramy ścieżkę do folderu gdzie zainstalowana jest gra, po czym zatwierdzamy. Czekamy aż aplikacja podmieni pliki naszej gry, to może potrwać kilka minut. Po zakończeniu wyskoczy nowe okienko z komunikatem, że gra Firewatch została prawidłowo scrackowana, wtedy możemy uruchomić plik .exe i cieszyć się grą.

vifreeWszystkie pliki znajdujące się na stronie są dokładnie sprawdzane przed wstawieniem i nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.

Oto wyniki skanowania Firewatch Crack.exe przez jeden z najpopularniejszych antywirusów internetowych – VirusTotal:

virus total

NBA 2K16 crack chomikujNasze cracki i  keygeny do gier oraz programów udostępniamy również w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Firewatch Crack chomikuj

screen hack

 

Screeny aplikacji Firewatch Crack

 

Firewatch crack

Firewatch crack chomikuj

Firewatch crack download

download

 

Firewatch Crack Pobierz

 

 

Nazwa aplikacji: Firewatch Crack
Rozmiar: 10.2 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Angielski

 

Fiewatch Crack Pobierz

No comments

Dodaj komentarz