Menu

Guilty Gear Xrd Crack

Kolejna pełnoprawna odsłona japońskiej serii bijatyk, która narodziła się na konsoli PlayStation w 1998 roku. Gra korzysta z zupełnie nowego silnika graficznego, porzucającego ręcznie rysowane i animowane tła oraz postacie na rzecz trójwymiarowych modeli wykorzystujących technikę cel-shading.

Guilty Gear Xrd Crack

Przedstawiamy dla Was w  pełni działający oraz darmowy Guilty Gear Xrd Crack PC. Link do pobrania crack’a znajduje się na końcu artykułu. Po ściągnięciu uruchamiamy Guilty Gear Xrd Crack.exe i klikamy „NEXT”. Następnie wybieramy ścieżkę do folderu gdzie zainstalowana jest gra, po czym zatwierdzamy. Czekamy aż aplikacja podmieni pliki naszej gry, to może potrwać kilka minut. Po zakończeniu wyskoczy nowe okienko z komunikatem, że gra Guilty Gear Xrd została prawidłowo scrackowana, wtedy możemy uruchomić plik .exe i cieszyć się grą. Dwuwymiarowa bijatyka autorstwa japońskiego studia Arc System Works, będąca usprawnioną i uzupełnioną o modne punkty wersją gry Guilty Gear Xrd: Revelator. Podczas uroczystości czekamy się do roku 2187, jak więc wojowniczka Ramlethal, będąca na czele osób atrakcyjnych pod marką Valentine, wypowiada wojnę ludzkości. Kampania gry nakłada się z punktów poświęconych jednym osobom, zaś przerywniki pomiędzy kolejnymi okazjami przygotowane stały w technologia przypominający produkcje spod znaku visual novel. W atrakcji Guilty Gear Xrd Rev 2 mechanika rozrywki nie uległa istotniejszym zmianom, jednak nie obyło się bez takich udogodnień i informacje. Rozszerzona wersja gry oferuje bowiem dwie kolejne postaci: samurajkę Baiken i bliskiego jak „biznesowy ninja” mężczyznę imieniem Answer. Wszyscy byli wojownicy otrzymali a inne technologii gry i drobne zmiany, działające na balans rozgrywki. Całość odpowiedzialna jest także jako wolna produkcja, kiedy także komercyjne DLC do naturalnej wersji gry.
Wszystkie pliki znajdujące się na stronie są dokładnie sprawdzane przed wstawieniem i nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.
Oto wyniki skanowania Guilty Gear Xrd Crack.exe przez jeden z najpopularniejszych antywirusów internetowych – VirusTotal.
Nasze cracki i  keygeny do gier oraz programów udostępniamy również w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Guilty Gear Xrd Crack chomikuj.
Screeny aplikacji Guilty Gear Xrd Crack
Guilty Gear Xrd Crack

Guilty Gear Xrd Crack Pobierz

Nazwa aplikacji: Guilty Gear Xrd Crack
Rozmiar: 10.2 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Angielski

No comments

Dodaj komentarz