Menu

Layers of Fear Crack

Layers of Fear Inspirowana XIX-wiecznym malarstwem i konstrukcją pierwszoosobowa gra przygodowa, zakończona w umów horroru psychologicznego. Zbytnio jej stworzenie odpowiada krakowskie studio Bloober Team, dane spośród takich stopni, jako BRAWL czyli serie A-Men i Music Master: Chopin. Akcja rozrywki osadzona przeżyłam w poważnej rezydencji, oraz my zdobywamy się w osoba niezrównoważonego psychicznie malarza, muszącego za każdą cenę dokończyć wykonanie prostego działania. Rozgrywka nadarza się do eksploracji kolejnych lokacji w dążeniu źródeł szaleństwa bohatera także urządzeń przydatnych do zakończenia obrazu. Podczas imprezy jesteśmy rozmaitych fantazji i niepokojów, urodzonych w charakterze naszego bohatery, jakie w wydatnym stopniu ograniczają nam zrobienie ćwiczenia. Całość przesycona stanowi czarną, psychodeliczną pogodą i urozmaicona klimatyczną oprawą audiowizualną, potęgującą wrażenie szaleństwa.

Layers of Fear Crack

Przedstawiamy dla Was Layers of Fear Crack PC. Link do pobrania crack’a znajduje się na końcu artykułu. Po ściągnięciu uruchamiamy Layers of Fear Crack.exe i klikamy „NEXT”. Następnie wybieramy ścieżkę do folderu gdzie zainstalowana jest gra, po czym zatwierdzamy. Czekamy aż aplikacja podmieni pliki naszej gry, to może potrwać kilka minut. Po zakończeniu wyskoczy nowe okienko z komunikatem, że gra Layers of Fear została prawidłowo scrackowana, wtedy możemy uruchomić plik .exe i cieszyć się grą.

vifreeWszystkie pliki znajdujące się na stronie są dokładnie sprawdzane przed wstawieniem i nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.

Oto wyniki skanowania Layers of Fear Crack.exe przez jeden z najpopularniejszych antywirusów internetowych – VirusTotal:

virus total

NBA 2K16 crack chomikujNasze cracki i  keygeny do gier oraz programów udostępniamy również w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Layers of Fear Crack chomikuj

screen hack

 

Screeny aplikacji Layers of Fear Crack

 

Layers of Fear crack

Layers of Fear crack chomikuj

Layers of Fear crack pobierz

download

 

Layers of Fear Crack Pobierz

 

 

Nazwa aplikacji: Layers of Fear Crack
Rozmiar: 10.2 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Angielski

 

Layers of Fear Crack Pobierz

No comments

Dodaj komentarz