Menu

Mortal Kombat X Crack

Mortal Kombat X to kolejna odsłona kultowej serii niezwykle brutalnych bijatyk. Mamy tu do czynienia z trzecią, wliczając Injustice: Gods Among Us, grą od studia NetherRealm, które było autorem udanej reaktywacji omawianego cyklu w 2011 roku. Główne innowacje względem poprzedniczki to rozbicie znanych postaci na różniące się między sobą warianty, wprowadzenie niedostępnych wcześniej zawodników i trybów zabawy, rozbudowanie funkcji sieciowych oraz udoskonalenie oprawy graficznej.

 

Mortal Kombat X Crack

Mortal Kombat X Crack

Przedstawiamy dla Was w  pełni działający oraz darmowy Mortal Kombat X Crack PC. Link do pobrania crack’a znajduje się na końcu artykułu. Po ściągnięciu uruchamiamy Mortal Kombat X Crack.exe i klikamy „NEXT”. Następnie wybieramy ścieżkę do folderu gdzie zainstalowana jest gra, po czym zatwierdzamy. Czekamy aż aplikacja podmieni pliki naszej gry, to może potrwać kilka minut. Po zakończeniu wyskoczy nowe okienko z komunikatem, że gra Mortal Kombat X została prawidłowo scrackowana, wtedy możemy uruchomić plik .exe i cieszyć się grą.

Crack do Mortal Kombat X stworzony został przez team Crack4You, jest w pełni darmowy, przeznaczony dla użytkowników naszej strony. Zakazane jest czerpanie z niego jakichkolwiek korzyści materialnych.

 

vifreeWszystkie pliki znajdujące się na stronie są dokładnie sprawdzane przed wstawieniem i nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.

Oto wyniki skanowania Mortal Kombat X Crack.exe przez jeden z najpopularniejszych antywirusów internetowych – VirusTotal:

virus total

chomikujNasze cracki i  keygeny do gier oraz programów udostępniamy również w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Mortal Kombat X Crack chomikuj

hosting-serverHosting Rocket Host, gdzie przechowywane są nasze cracki daje nam pełną gwarancję, że nasze pliki nigdy nie zostaną z niego ufunięte. Z tego względu jest on specjalnie zabezpieczony weryfikacją użytkownika, aby nie można było wielokrotnie pobierać tego samego pliku przez jedną osobę. Dlatego zdarza się, że czasami należy podać nr telefonu w celu  weryfikacji, tak jak wpominaliśmy jest to tylko zabezpieczenie i jest to w pełni darmowe.

screen hack

 

Screeny aplikacji Mortal Kombat X Crack

 

Mortal Kombat X Crack pc

Mortal Kombat X Crack chomikuj

Mortal Kombat X Crack skidrow

 

download

 

Pobierz Mortal Kombat X Crack

 

 

Nazwa aplikacji: Mortal Kombat X Crack
Rozmiar: 8.1 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Angielski

 

2 comments

  1. Keverins napisał(a):

    Dziei, dziala w 100%! 🙂

  2. Olencja napisał(a):

    jest crack, to teraz mozna brac sie za gre ;D

Dodaj komentarz