Menu

Project CARS Crack

Realistyczna gra wyścigowa stworzona przez doświadczone studio Slightly Mad Studios. Aktywny udział w rozwijaniu Project Cars mają sami gracze, zrzeszeni w platformie World of Mass Development. Tytuł oferuje bogaty wybór rzeczywistych samochodów jak i torów wyścigowych

 

Project CARS Crack

Project CARS Crack

Przedstawiamy dla Was w  pełni działający oraz darmowy Project CARS Crack PC. Link do pobrania crack’a znajduje się na końcu artykułu. Po ściągnięciu uruchamiamy Project CARS Crack.exe i klikamy „NEXT”. Następnie wybieramy ścieżkę do folderu gdzie zainstalowana jest gra, po czym zatwierdzamy. Czekamy aż aplikacja podmieni pliki naszej gry, to może potrwać kilka minut. Po zakończeniu wyskoczy nowe okienko z komunikatem, że gra Project CARS została prawidłowo scrackowana, wtedy możemy uruchomić plik .exe i cieszyć się grą.

Crack do Project CARS stworzony został przez team Crack4You, jest w pełni darmowy, przeznaczony dla użytkowników naszej strony. Zakazane jest czerpanie z niego jakichkolwiek korzyści materialnych.

 

vifreeWszystkie pliki znajdujące się na stronie są dokładnie sprawdzane przed wstawieniem i nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.

Oto wyniki skanowania Project CARS Crack.exe przez jeden z najpopularniejszych antywirusów internetowych – VirusTotal:

virus total

chomikujNasze cracki i  keygeny do gier oraz programów udostępniamy również w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Project CARS Crack chomikuj

hosting-serverHosting Rocket Host, gdzie przechowywane są nasze cracki daje nam pełną gwarancję, że nasze pliki nigdy nie zostaną z niego ufunięte. Z tego względu jest on specjalnie zabezpieczony weryfikacją użytkownika, aby nie można było wielokrotnie pobierać tego samego pliku przez jedną osobę. Dlatego zdarza się, że czasami należy podać nr telefonu w celu  weryfikacji, tak jak wpominaliśmy jest to tylko zabezpieczenie i jest to w pełni darmowe.

 

screen hack

 

Screeny aplikacji Project CARS Crack

 

Project CARS Crack pc

Project CARS Crack chomikuj

Project CARS Crack skidrow

 

download

 

Pobierz Project CARS Crack

 

 

Nazwa aplikacji: Project CARS Crack
Rozmiar: 8.1 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Angielski

2 comments

  1. wesoly_andrzej napisał(a):

    No to w koncu sobie pogram, tydzien z zycia wyjety 😀

  2. Kruxi napisał(a):

    jak najbardziej 5/5 super crack

Dodaj komentarz