Menu

SOMA Crack

Kolejny survival horror studia Frictional Games, czyli studia specjalizującego się w tego typu produkcjach. Tym razem akcja przenosi nas na dno oceanu, gdzie w ośrodku PATHOS-II stawimy czoła czyhającym na każdym kroku zagrożeniom i spróbujemy odkryć przyczynę wielkiej katastrofy, która dotknęła nie tylko miejsce akcji.

SOMA Crack

Przedstawiamy dla Was w  pełni działający oraz darmowy SOMA Crack PC. Link do pobrania crack’a znajduje się na końcu artykułu. Po ściągnięciu uruchamiamy SOMA Crack.exe i klikamy „NEXT”. Następnie wybieramy ścieżkę do folderu gdzie zainstalowana jest gra, po czym zatwierdzamy. Czekamy aż aplikacja podmieni pliki naszej gry, to może potrwać kilka minut. Po zakończeniu wyskoczy nowe okienko z komunikatem, że gra SOMA została prawidłowo scrackowana, wtedy możemy uruchomić plik .exe i cieszyć się grą. SOMA w opcji na budowę PC Windows wykorzystuje autorski silnik HPL Engine 3 dający na wytwarzanie bardzo powszechnych, tonących w morze czynników fizycznych lokacji, i również doczytujący poszczególne czasy w toku teraźniejszym, eliminując dzięki temu tkwienie ekranów ładowania. SOMA Spolszczenie można pobrać z tej strony. Projektując poziomy, Frictional Games postarało się o idealny fason oraz przejęcie zaszczucia, umieszczając polityka nie chociaż w ciemnych, zardzewiałych i porośniętych niepokojącą organiczną substancją pomieszczeniach, a więcej w porzuconych tunelach, klaustrofobicznych szybach wentylacyjnych lub dużych korytarzach, wypełnionych ślepymi uliczkami. Oprawę graficzną charakteryzuje przede każdym proste oświetlenie, umiejętna gra wyblakłymi kolorami a liczne używanie głębi ostrości, co wypowiada się w oczy przede ludziom w trakcie przemierzania rozległych, przytłaczających terenów podwodnych.
Wszystkie pliki znajdujące się na stronie są dokładnie sprawdzane przed wstawieniem i nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.
Oto wyniki skanowania SOMA Crack.exe przez jeden z najpopularniejszych antywirusów internetowych – VirusTotal.
Nasze cracki i  keygeny do gier oraz programów udostępniamy również w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz SOMA Crack chomikuj
Screeny aplikacji SOMA Crack
SOMA crack

SOMA Crack Pobierz

Nazwa aplikacji: SOMA Crack
Rozmiar: 8.1 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Angielski

No comments

Dodaj komentarz