Menu

Sword Coast Legends Crack

Sword Coast Legends Spolszczenie znajdziesz na tej stronie. Klasyczne RPG z rzutem izometrycznym w trzech wymiarach, oparte na systemie Dungeons & Dragons piątej edycji i osadzone w Zapomnianych Krainach (świecie fantasy znanym choćby z serii Neverwinter Nights). Oprócz rozbudowanej kampanii dla jednego gracza, mamy tu do dyspozycji rozbudowany tryb Mistrza Podziemi, w którym czterech graczy steruje bohaterami, a piąty nadzoruje ich przygodę jako Mistrz Gry. Sword Coast Legends jest dziełem studiów n-Space i Digital Extremes.

Sword Coast Legends Crack

Przedstawiamy dla Was w  pełni działający oraz darmowy Sword Coast Legends Crack PC. Link do pobrania crack’a znajduje się na końcu artykułu. Po ściągnięciu uruchamiamy Sword Coast Legends Crack.exe i klikamy „NEXT”. Następnie wybieramy ścieżkę do folderu gdzie zainstalowana jest gra, po czym zatwierdzamy. Czekamy aż aplikacja podmieni pliki naszej gry, to może potrwać kilka minut. Po zakończeniu wyskoczy nowe okienko z komunikatem, że gra Sword Coast Legends została prawidłowo scrackowana, wtedy możemy uruchomić plik .exe i cieszyć się grą. Gra oferuje możliwość poznania kampanii fabularnej w współpracy z trzema kobietami i własne historie w zwyczaju Dungeon Master dla maksymalnie pięciu graczy. Czterech uczestników dodaje się w bieżącym zabiegu w bohaterów, podczas gdy piąty chroni ich postępowania, jako Szef Podziemi – może odkładać na jezdni grupy sieci także specjalnych przeciwników, a jeszcze tworzyć zejścia z szlachetnymi indywidualnymi i zwiększać lokacje o ukryte obszary. Twórcy przygotowali zestaw gotowych scenariuszy do przeprowadzenia (z drogą ich byłego dostosowania przez Dungeon Mastera), i dodatkowo staranny w postępowaniu edytor, umożliwiający mieć nasze swoje sprawy. Niestety, nie jest tutaj mowy o takiej wolności, którą przyjmował chociażby edytor z Neverwinter Nights.
Wszystkie pliki znajdujące się na stronie są dokładnie sprawdzane przed wstawieniem i nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.
Oto wyniki skanowania Sword Coast Legends Crack.exe przez jeden z najpopularniejszych antywirusów internetowych – VirusTotal.
Nasze cracki i  keygeny do gier oraz programów udostępniamy również w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Sword Coast Legends Crack chomikuj.
Screeny aplikacji Sword Coast Legends Crack
Sword Coast Legends crack

Sword Coast Legends Crack Pobierz

Nazwa aplikacji: Sword Coast Legends Crack
Rozmiar: 8.1 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Angielski

No comments

Dodaj komentarz