Menu

The Red Solstice Crack

The Red Solstice to cechująca się wysoką dynamiką rozgrywki niezależna strategia taktyczna w realiach science-fiction. Ośmioosobowy oddział żołnierzy zostaje wysłany na planetę opanowaną przez potwory, mając za zadanie realizację określonych celów i przetrwanie. Gracze muszą wykazać się zdolnością szybkiego myślenia oraz umiejętnością współpracy z innymi członkami drużyny. Gra koncentruje się na kooperacyjnych rozgrywkach sieciowych, choć dostępna jest również kampania dla samotników.

 

the red

Crack do gry The Red Solstice stworzony został przez team Crack4You, jest w pełni darmowy, przeznaczony dla użytkowników naszej strony. Zakazane jest czerpanie z niego jakichkolwiek korzyści materialnych.

 

vifreeWszystkie pliki znajdujące się na stronie są dokładnie sprawdzane przed wstawieniem i nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.

Oto wyniki skanowania The Red Solstice Crack.exe przez jeden z najpopularniejszych antywirusów internetowych – VirusTotal:

virus total

 

hosting-serverHosting Rocket Host, gdzie przechowywane są nasze cracki daje nam pełną gwarancję, że nasze pliki nigdy nie zostaną z niego ufunięte. Z tego względu jest on specjalnie zabezpieczony weryfikacją użytkownika, aby nie można było wielokrotnie pobierać tego samego pliku przez jedną osobę. Dlatego zdarza się, że czasami należy podać nr telefonu w celu  weryfikacji, tak jak wpominaliśmy jest to tylko zabezpieczenie i jest to w pełni darmowe.

 

instructions

 

Kolejność postępowania

 

  1. Pobieramy The Red Solstice Crack
  2. Otwieramy plik z rozszerzeniem .exe
  3. Klikamy „NEXT”
  4. Wybieramy folder, gdzie zainstalowana jest gra The Red Solstice
  5. Klikamy „Next” i czekamy aż aplikacja podmieni wersję naszej gry
  6. Po zakończeniu możemy uruchomić i cieszyć się grą

 

screen hack

 

Screeny

 

1

2

 

 

 

download

 

Pobierz

 

Nazwa aplikacji: The Red Solstice Crack
Rozmiar: 8.1 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Angielski

 

download_button

No comments

Dodaj komentarz