Menu

WRC 5 Crack

Piąta odsłona serii rajdowych gier wyścigowych od firmy Bigben Interactive, a zarazem pierwsza powstała z myślą o platformach sprzętowych ósmej generacji i stworzona przez studio Kylotonn Games (zamiast Milestone). WRC 5 oferuje licencjonowane samochody i trasy, pokrywające się z sezonem 2015 Rajdowych Mistrzostw Świata.

 

WRC 5 Crack

Przedstawiamy dla Was w  pełni działający oraz darmowy WRC 5 Crack PC. Link do pobrania crack’a znajduje się na końcu artykułu. Po ściągnięciu uruchamiamy WRC 5 Crack.exe i klikamy „NEXT”. Następnie wybieramy ścieżkę do folderu gdzie zainstalowana jest gra, po czym zatwierdzamy. Czekamy aż aplikacja podmieni pliki naszej gry, to może potrwać kilka minut. Po zakończeniu wyskoczy nowe okienko z komunikatem, że gra WRC 5 została prawidłowo scrackowana, wtedy możemy uruchomić plik .exe i cieszyć się grą.

vifreeWszystkie pliki znajdujące się na stronie są dokładnie sprawdzane przed wstawieniem i nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.

Oto wyniki skanowania WRC 5 Crack.exe przez jeden z najpopularniejszych antywirusów internetowych – VirusTotal:

virus total

WRC 5 crack chomikujNasze cracki i  keygeny do gier oraz programów udostępniamy również w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz WRC 5 Crack chomikuj

screen hack

 

Screeny aplikacji WRC 5 Crack

 

WRC 5 crack

WRC 5 crack pobierz

WRC 5 crack download

download

 

WRC 5 Crack Pobierz

 

 

Nazwa aplikacji: WRC 5 Crack
Rozmiar: 8.1 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Angielski

 

No comments

Dodaj komentarz