Menu

WWE 2K15 Crack

Kolejna z dorocznych edycji uznanej serii sportowej, poświęconej widowiskowej i popularnej – zwłaszcza za oceanem – dyscyplinie, jaką jest wrestling. Gra została wydana ponownie przez firmę 2K Games, będącą częścią koncernu Take-Two Interactive, który przejął prawa do marki od dotychczasowego wydawcy cyklu, upadającego giganta THQ.

 

WWE 2K15 Crack

WWE 2K15 Crack

Przedstawiamy dla Was w  pełni działający oraz darmowy WWE 2K15 Crack PC. Link do pobrania crack’a znajduje się na końcu artykułu. Po ściągnięciu uruchamiamy WWE 2K15 Crack.exe i klikamy „NEXT”. Następnie wybieramy ścieżkę do folderu gdzie zainstalowana jest gra, po czym zatwierdzamy. Czekamy aż aplikacja podmieni pliki naszej gry, to może potrwać kilka minut. Po zakończeniu wyskoczy nowe okienko z komunikatem, że gra WWE 2K15 została prawidłowo scrackowana, wtedy możemy uruchomić plik .exe i cieszyć się grą.

Crack do WWE 2K15 stworzony został przez team Crack4You, jest w pełni darmowy, przeznaczony dla użytkowników naszej strony. Zakazane jest czerpanie z niego jakichkolwiek korzyści materialnych.

 

vifreeWszystkie pliki znajdujące się na stronie są dokładnie sprawdzane przed wstawieniem i nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.

Oto wyniki skanowania WWE 2K15 Crack.exe przez jeden z najpopularniejszych antywirusów internetowych – VirusTotal:

virus total

chomikujNasze cracki i  keygeny do gier oraz programów udostępniamy również w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Euro Truck Simulator 2 Crack chomikuj

hosting-serverHosting Rocket Host, gdzie przechowywane są nasze cracki daje nam pełną gwarancję, że nasze pliki nigdy nie zostaną z niego ufunięte. Z tego względu jest on specjalnie zabezpieczony weryfikacją użytkownika, aby nie można było wielokrotnie pobierać tego samego pliku przez jedną osobę. Dlatego zdarza się, że czasami należy podać nr telefonu w celu  weryfikacji, tak jak wpominaliśmy jest to tylko zabezpieczenie i jest to w pełni darmowe.

screen hack

 

Screeny aplikacji WWE 2K15 Crack

 

WWE 2K15 Crack pc

WWE 2K15 Crack chomikuj

WWE 2K15 Crack skidrow

 

download

 

Pobierz WWE 2K15 Crack

 

 

Nazwa aplikacji: WWE 2K15 Crack
Rozmiar: 8.1 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Angielski

 

2 comments

  1. rysio1999 napisał(a):

    Genialna lista crackow, chyba do wszystkich najbardziej poszukiwanych gier, oby wiecej takich stron!

  2. Paulina12 napisał(a):

    przyda sie, thx

Dodaj komentarz