Menu

Edge of Nowhere Crack

Edge of Nowhere Klimatyczna przygodówka z segmentami horroru, zbudowana z propozycją o goglach rzeczywistości wirtualnej. Edge of Nowhere jest wykonaniem profesjonalnego studia Insomniac Games, autorów wielu wspaniałych tytułów, w współczesnym linii Spyro, Ratchett & Clank, Resistance czy Sunset Overdrive. W oddzieleniu z większości pracy danych dla ułatwień VR, Edge of Nowhere oferuje możliwość trzecioosobową. Przyłączamy się w uczestnika ekipy ratunkowej, który dąży do Antarktyki w szukaniu zaginionej ekspedycji. Szubko ukazuje się jednak, że podróż stanowi o masa szczególnie uciążliwa, niż się wydawało, a bohatera nęka tajemnicze zło. W muzyce eksplorujemy rozległe górskie powierzchnie i niewielkie, ciemne jaskinie. Tytuł obejmuje także duże sekwencje zręcznościowe, w jakich przeskakujemy nad rozpadlinami, przechodzimy przez posuwający się most, bądź także konkurujemy z uczestnikami za usługą prowizorycznej broni. Edge of Nowhere utrzymane istnieje w złym klimacie, i podkreślonym przez dobrą oprawę audio.

Edge of Nowhere Crack

Przedstawiamy dla Was Edge of Nowhere Crack PC. Link do pobrania crack’a znajduje się na końcu artykułu. Po ściągnięciu uruchamiamy Edge of Nowhere Crack.exe i klikamy „NEXT”. Następnie wybieramy ścieżkę do folderu gdzie zainstalowana jest gra, po czym zatwierdzamy. Czekamy aż aplikacja podmieni pliki naszej gry, to może potrwać kilka minut. Po zakończeniu wyskoczy nowe okienko z komunikatem, że gra Edge of Nowhere została prawidłowo scrackowana, wtedy możemy uruchomić plik .exe i cieszyć się grą. Wszystkie pliki znajdujące się na stronie są dokładnie sprawdzane przed wstawieniem i nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.
Oto wyniki skanowania Edge of Nowhere Crack.exe przez jeden z najpopularniejszych antywirusów internetowych – VirusTotal:
Nasze cracki i  keygeny do gier oraz programów udostępniamy również w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Edge of Nowhere Crack chomikuj
Screeny aplikacji Edge of Nowhere Crack
Edge of Nowhere crack

Edge of Nowhere Crack Pobierz

Nazwa aplikacji: Edge of Nowhere Crack
Rozmiar: 10.2 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Angielski

No comments

Dodaj komentarz