Menu

Eisenhorn Xenos Crack

Eisenhorn: Xenos jest to trzecioosobowa gry, za której produkcję odpowiada studio Pixel Hero Games, która w głównej miesze skupia swoją uwagę na Inkwizytorze Eisenhornie. Historia rozgrywiki bazuje na wczesnym tomie książkowej trylogii Eisenhorn autorstwa Dana Abnetta i mówi o początkowym okresie rządów tytułowego inkwizytora. Pod względem mechaniki Eisenhorn: XENOS przypomina mobilne odsłony cyklu Batman: Arkham oraz God of War. Bohater jest do dyspozycji zarówno broń palną, kiedy również miecz. Walka składa się na stałym wstukiwaniu combosów, i utrzymanie nieprzerwanej serii coraz mocniejszych ciosów wymaga od gracza dobrego wyczucia czasu. Dodatkowo bohater może wygrać z taktycznych umiejętności, takich jak czasowa niewidzialność czy oddziaływanie na umysły wrogów, oraz opcji spowolnienia czasu, wzorowanej na organizmie. Podczas gry lub rozwiązywania zagadek Eisenhorna wspierają dwaj wskazani przez gracza pomocnicy.

Eisenhorn Xenos Crack

Przedstawiamy dla Was Eisenhorn Xenos Crack PC. Link do pobrania crack’a znajduje się na końcu artykułu. Po ściągnięciu uruchamiamy Eisenhorn Xenos Crack.exe i klikamy „NEXT”. Następnie wybieramy ścieżkę do folderu gdzie zainstalowana jest gra, po czym zatwierdzamy. Czekamy aż aplikacja podmieni pliki naszej gry, to może potrwać kilka minut. Po zakończeniu wyskoczy nowe okienko z komunikatem, że gra Eisenhorn Xenos została prawidłowo scrackowana, wtedy możemy uruchomić plik .exe i cieszyć się grą. Wszystkie pliki znajdujące się na stronie są dokładnie sprawdzane przed wstawieniem i nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.
Oto wyniki skanowania Eisenhorn Xenos Crack.exe przez jeden z najpopularniejszych antywirusów internetowych – VirusTotal.
Nasze cracki i  keygeny do gier oraz programów udostępniamy również w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Eisenhorn XENOS Spolszczenie.
Screeny aplikacji Eisenhorn Xenos Crack
Eisenhorn Xenos crack

Eisenhorn Xenos Crack Pobierz

Nazwa aplikacji: Eisenhorn Xenos Crack
Rozmiar: 10.2 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Angielski

No comments

Dodaj komentarz