Menu

For Honor Crack

Osadzona w quasi-historycznych realiach trzecioosobowa gra akcji, ukierunkowana na walkę sieciową. Za powstanie tytułu odpowiada doświadczone studio Ubisoft Montreal, traktujące na koncie tak modne serie jak FarCry oraz Assassin’s Creed. W partii naprzeciw siebie następują trzy grupy: The Chosen, The Legions i The Warborn, wzorowane odpowiednio: na japońskich samurajach, europejskich rycerzach oraz skandynawskich Wikingach. Podczas zabawy wszą ze okolic reprezentują dziesiątki wojowników, a właśnie po 4 spośród nich utrzymywanych jest poprzez ludzkich polityków oraz urządzonych w nietypowe zdolności, jakie potrafią przechylić szalę zdobycia w ważnych elementach bitwy. W rozgrywce położono wielki ucisk na potencjalne odwzorowanie sposobów walki poszczególnych wojowników, oraz w bitwach ważne zadanie odgrywa umiejętność podawania się bronią białą, odpowiednia forma też indywidualne zdolności bohaterów. Uzupełnieniem trybu sieciowego jest minikampania fabularna, spełniająca funkcję wkroczenia w tajniki rozgrywki.

For Honor Crack

Przedstawiamy dla Was For Honor Crack PC. Link do pobrania crack’a znajduje się na końcu artykułu. Po ściągnięciu uruchamiamy For Honor Crack.exe i klikamy „NEXT”. Następnie wybieramy ścieżkę do folderu gdzie zainstalowana jest gra, po czym zatwierdzamy. Czekamy aż aplikacja podmieni pliki naszej gry, to może potrwać kilka minut. Po zakończeniu wyskoczy nowe okienko z komunikatem, że gra Gears of War 4 została prawidłowo scrackowana, wtedy możemy uruchomić plik .exe i cieszyć się grą.

vifreeWszystkie pliki znajdujące się na stronie są dokładnie sprawdzane przed wstawieniem i nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.

Oto wyniki skanowania For Honor Crack.exe przez jeden z najpopularniejszych antywirusów internetowych – VirusTotal:

virus total

NBA 2K16 crack chomikujNasze cracki i  keygeny do gier oraz programów udostępniamy również w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz For Honor Crack chomikuj

 

screen hack

 

Screeny aplikacji For Honor Crack

For Honor crack

For Honor crack chomikuj

For Honor crack download

download

 

For Honor Crack Pobierz

 

 

Nazwa aplikacji: For Honor Crack
Rozmiar: 10.2 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Angielski

No comments

Dodaj komentarz

Najnowsze komentarze

  • 303 posts
  • 3105 comments
chcesz dostawac informacje o najnowszych crackach? wpisz swoj e-mail i wlacz subskrypcje!