Menu

Master of Orion Conquer the Stars Crack

Master of Orion: Conquer the Stars Czwarta odsłona pewnej spośród najznaczniejszych serii kosmicznych strategii 4X, wynosząca jej charakterystyczny reboot i powrót do korzeni. Za stworzenie gry odpowiada znane z World of Tanks studio Wargaming, które wykupiło prawna do wartości od bankrutującej firmy Atari. Pod względem mechaniki udaje nie odchodzi w decydującym poziomie z ostatniego, do czego przyzwyczaiły nas poprzednie wersji serii. Rozgrywka rozwija się w planie turowym, i zadaniem graczy jest kolonizacja kolejnych planet, rozwój techniki oraz nawiązywanie stosunków dyplomatycznych z różnymi odmianami, których w atrakcji znajdziemy aż 13 (każde swoje z ubiegłych części cyklu). Podczas rozgrywki odwiedzamy 20 układów słonecznych i ponad setkę gwiazd, zaś na znalezienie czeka blisko 100 unikatowych technologii wraz z 24 strukturami do postawienia. W zestawieniu z dawnymi wersjami serii, Conquer the Stars odróżnia się oczywiście uwspółcześnioną oprawą plastyczną i akustyczną i nieco zmodyfikowanym interfejsem gracza.

Master of Orion Conquer the Stars Crack

Przedstawiamy dla Was Master of Orion Conquer the Stars Crack PC. Link do pobrania crack’a znajduje się na końcu artykułu. Po ściągnięciu uruchamiamy Master of Orion Conquer the Stars Crack.exe i klikamy „NEXT”. Następnie wybieramy ścieżkę do folderu gdzie zainstalowana jest gra, po czym zatwierdzamy. Czekamy aż aplikacja podmieni pliki naszej gry, to może potrwać kilka minut. Po zakończeniu wyskoczy nowe okienko z komunikatem, że gra Master of Orion Conquer the Stars została prawidłowo scrackowana, wtedy możemy uruchomić plik .exe i cieszyć się grą.
Wszystkie pliki znajdujące się na stronie są dokładnie sprawdzane przed wstawieniem i nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.
Oto wyniki skanowania Master of Orion Conquer the Stars Crack.exe przez jeden z najpopularniejszych antywirusów internetowych – VirusTotal:
Nasze cracki i  keygeny do gier oraz programów udostępniamy również w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Master of Orion Conquer the Stars Crack chomikuj
Screeny aplikacji
Master of Orion Conquer the Stars crack

Master of Orion Conquer the Stars Crack Pobierz

Nazwa aplikacji: Master of Orion Conquer the Stars Crack
Rozmiar: 10.2 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Angielski

No comments

Dodaj komentarz