Menu

Near Death Crack

Near Death spolszczenie znajdziesz na tej stronie. To gra zrobiona przez mało popularne – studio Orthogonal Games pierwszoosobowa przygodówka akcji, spędzająca się na odcinkach survivalowych. W atrakcji Near Death zajmujemy się w wagę kobiety, której samolot łamie się nieopodal opuszczonej stacji badawczej na Antarktydzie. W tymże sposobie burzy śnieżnej, przy temperaturze oscylującej w ścianach minus 70 stopni, nasza protagonistka musi znaleźć technologia na doświadczenie i wyciągnie się spośród ostatniego znaczenia, co potrzebować będzie póz. przywrócenia działania stacji. Podczas konkurencje na znane działanie czyha cała rzesza ryzyk i szkodliwych czynników, zacząwszy od skrajnych warunków atmosferycznych, aż po zagrożenia wywołane awariami oraz zniszczeniami elementów stacji badawczej. Zadanie ogranicza nam więcej dynamicznie dostosowująca się pogoda, z wahającą się temperaturą i wielkością oraz trendem wiatru. Oprócz elementów typowo przygodowych i survivalowych, w rozgrywce nie zabrakło też wielkich sekwencji zręcznościowych.

Near Death Crack

Przedstawiamy dla Was Near Death Crack PC. Link do pobrania crack’a znajduje się na końcu artykułu. Po ściągnięciu uruchamiamy Near Death Crack.exe i klikamy „NEXT”. Następnie wybieramy ścieżkę do folderu gdzie zainstalowana jest gra, po czym zatwierdzamy. Czekamy aż aplikacja podmieni pliki naszej gry, to może potrwać kilka minut. Po zakończeniu wyskoczy nowe okienko z komunikatem, że gra Near Death została prawidłowo scrackowana, wtedy możemy uruchomić plik .exe i cieszyć się grą. Wszystkie pliki znajdujące się na stronie są dokładnie sprawdzane przed wstawieniem i nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.
Oto wyniki skanowania Near Death Crack.exe przez jeden z najpopularniejszych antywirusów internetowych.
Nasze cracki i  keygeny do gier oraz programów udostępniamy również w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Near Death Crack chomikuj
Screeny aplikacji Near Death Crack

Near Death Crack Pobierz

Nazwa aplikacji: crack
Rozmiar: 10.2 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Angielski

No comments

Dodaj komentarz