Menu

Obduction Crack

Obduction Zbudowana w transakcji FPP gra przygodowa z czynnikami logicznymi, za jakiej stanie odpowiada studio Cyan, znane przede każdym za sprawą kultowej serii Myst. Napisany jako jej głęboki spadkobierca Obduction opowiada historię bohatera, który szuka przedziwny organiczny artefakt spędzony z nieba i trzyma przezeń pobudzony do dalekiego świata. Podczas uroczystości musimy dowiedzieć się, gdzie tak faktycznie trafiliśmy, i dalej spróbować znaleźć drogę powrotną do lokalu. Również gdy we wspomnianej serii Myst, pierwszym czynnikiem rozrywki jest kolejne poznawanie świata oraz kierujących nim opowiadaj i zużycie tejże świadomości do zniesienia napotykanych przeszkód. Podczas zabawy gromadzimy się to całkowicie na eksploracji i usuwaniu kolejnych kwestii prostych o zróżnicowanym poziomie trudności. Rozrywka nie ma przy obecnym przeciętnych scenek przerywnikowych, i część historii poznajemy dzięki eksploracji oraz ocenie środowiska i czytaniu odnalezionych dzienników.

Obduction Crack

Przedstawiamy dla Was Obduction Crack PC. Link do pobrania crack’a znajduje się na końcu artykułu. Po ściągnięciu uruchamiamy Obduction Crack.exe i klikamy „NEXT”. Następnie wybieramy ścieżkę do folderu gdzie zainstalowana jest gra, po czym zatwierdzamy. Czekamy aż aplikacja podmieni pliki naszej gry, to może potrwać kilka minut. Po zakończeniu wyskoczy nowe okienko z komunikatem, że gra Obduction została prawidłowo scrackowana, wtedy możemy uruchomić plik .exe i cieszyć się grą.

vifreeWszystkie pliki znajdujące się na stronie są dokładnie sprawdzane przed wstawieniem i nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.

Oto wyniki skanowania Obduction Crack.exe przez jeden z najpopularniejszych antywirusów internetowych – VirusTotal:

virus total

NBA 2K16 crack chomikujNasze cracki i  keygeny do gier oraz programów udostępniamy również w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Obduction Crack chomikuj

 

screen hack

 

Screeny aplikacji Obduction Crack

 

Obduction crack

Obduction crack chomikuj

Obduction crack download

download

 

Obduction Crack Pobierz

 

 

Nazwa aplikacji: Obduction Crack
Rozmiar: 10.2 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Angielski

No comments

Dodaj komentarz

Najnowsze komentarze

  • 303 posts
  • 3105 comments
chcesz dostawac informacje o najnowszych crackach? wpisz swoj e-mail i wlacz subskrypcje!