Menu

Shattered Skies Crack

Shattered Skies Sieciowa gra typu survival wykonana w studiu Free Reign Entertainment, utworzonym przez organizatora Infestation: Survivor Stories i Romero’s Aftermath. Akcja Shattered Skies gra się na Gospodarki zniszczonej przez wielki kataklizm – Księżyc został zniszczony przez kometę, natomiast na swej ziemi rozpleniła się inna jakość spędzania, degradując medium oraz zastępując mieszkańców w potwory. Gracze zdobywają się w niskich ocalałych, jacy pragną podać trudną rywalizację o doświadczenie. Ryzykiem są nie tylko potwory, a nierzadko jeszcze różni członkowie gry. Z kolejnej części, interakcje pomiędzy politykami nie spełniają się na walki – odda się te spośród nimi zacząć współpracę czy wymieniać przedmiotami. Też należy szukać otwarte lokacje w badaniu pożywienia, wody i wszelkiego, co potrafiło poradzić w doświadczeniu. Aby odpocząć od znojów walki, warto udać się do układu dla ocalałych, natomiast jeżeli stanowi toż trudne, najlepiej zabarykadować się w jednym budynku, zabijając okna deskami i płacąc pułapki.

Shattered Skies Crack

Przedstawiamy dla Was Shattered Skies Crack PC. Link do pobrania crack’a znajduje się na końcu artykułu. Po ściągnięciu uruchamiamy Shattered Skies Crack.exe i klikamy „NEXT”. Następnie wybieramy ścieżkę do folderu gdzie zainstalowana jest gra, po czym zatwierdzamy. Czekamy aż aplikacja podmieni pliki naszej gry, to może potrwać kilka minut. Po zakończeniu wyskoczy nowe okienko z komunikatem, że gra Shattered Skies została prawidłowo scrackowana, wtedy możemy uruchomić plik .exe i cieszyć się grą.

vifreeWszystkie pliki znajdujące się na stronie są dokładnie sprawdzane przed wstawieniem i nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.

Oto wyniki skanowania Shattered Skies Crack.exe przez jeden z najpopularniejszych antywirusów internetowych – VirusTotal:

virus total

NBA 2K16 crack chomikujNasze cracki i  keygeny do gier oraz programów udostępniamy również w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Shattered Skies Crack chomikuj

 

screen hack

 

Screeny aplikacji Shattered Skies Crack

 

Shattered Skies crack

Shattered Skies crack chomikuj

Shattered Skies crack download

download

 

Shattered Skies Crack Pobierz

 

 

Nazwa aplikacji: Shattered Skies Crack
Rozmiar: 10.2 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Angielski

No comments

Dodaj komentarz

Najnowsze komentarze

  • 303 posts
  • 3105 comments
chcesz dostawac informacje o najnowszych crackach? wpisz swoj e-mail i wlacz subskrypcje!