Menu

The Solus Project Crack

The Solus Project Utrzymany w czasach science fiction survivalowy sandboks, łączący elementy zręcznościowe z silnymi zagadkami logicznymi. Za powstanie tytułu odpowiada szwedzkie studio Teotl, znane często za rzeczą takich pracy, jak Unmechanical czy The Ball. Fabuła The Solus Project osadzona stała w świecie widocznym spośród bieżącej obecnej gry – aczkolwiek jej czynność przeniesiona została bardzo w perspektywa, kiedy Ziemia powstaje na boku katastrofy ekologicznej. W muzyce włączamy się w interesu samej spośród wycieczek dostępnych za szukanie innych światów do skolonizowania. Tutaj znajdziesz The Solus Project Spolszczenie. W końca katastrofy cała grupa naszego statku ponosi jednak śmierć, i my pozostajemy całkiem indywidualni na świeżej również niegościnnej planecie. Mechanika rozgrywki łączy jedyne elementy sandboksowych symulatorów przetrwania – takie jak eksploracja oraz potrzebę zaspokojenia ważnych spraw życiowych bohatera – z zwiększoną warstwą fabularną i wyzwaniami logicznymi, wymagającymi sprytnego manipulowania otoczeniem.

The Solus Project Crack

Przedstawiamy dla Was The Solus Project Crack PC. Link do pobrania crack’a znajduje się na końcu artykułu. Po ściągnięciu uruchamiamy The Solus Project Crack.exe i klikamy „NEXT”. Następnie wybieramy ścieżkę do folderu gdzie zainstalowana jest gra, po czym zatwierdzamy. Czekamy aż aplikacja podmieni pliki naszej gry, to może potrwać kilka minut. Po zakończeniu wyskoczy nowe okienko z komunikatem, że gra The Solus Project 2016 została prawidłowo scrackowana, wtedy możemy uruchomić plik .exe i cieszyć się grą.
Wszystkie pliki znajdujące się na stronie są dokładnie sprawdzane przed wstawieniem i nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.
Oto wyniki skanowania The Solus Project Crack.exe przez jeden z najpopularniejszych antywirusów internetowych – VirusTotal
Nasze cracki i  keygeny do gier oraz programów udostępniamy również w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie.
Screeny aplikacji The Solus Project Crack
The Solus Project Crack

The Solus Project Crack Pobierz

Nazwa aplikacji: The Solus Project Crack
Rozmiar: 10.2 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Angielski

No comments

Dodaj komentarz