Menu

White Heaven Crack

Przygodowa gra akcji w konwencji horroru, za której stworzenie odpowiada włoskie studio deweloperskie Dreampainters. Gracz wciela się w rolę Erica Blanca, członka zamożnej rodziny, który uprowadzony zostaje przez grupę niebezpiecznych przestępców. Porywacze przetrzymują go w położonym na odludziu, opuszczonym hotelu. Wkrótce okazuje się, że miejsce to jest bardziej niebezpieczne niż mogłoby się wydawać.

 

wh

Crack do gry White Heaven stworzony został przez team Crack4You, jest w pełni darmowy, przeznaczony dla użytkowników naszej strony. Zakazane jest czerpanie z niego jakichkolwiek korzyści materialnych.

 

vifreeWszystkie pliki znajdujące się na stronie są dokładnie sprawdzane przed wstawieniem i nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.

Oto wyniki skanowania White Heaven Crack.exe przez jeden z najpopularniejszych antywirusów internetowych – VirusTotal:

virus total

 

hosting-serverHosting Rocket Host, gdzie przechowywane są nasze cracki daje nam pełną gwarancję, że nasze pliki nigdy nie zostaną z niego ufunięte. Z tego względu jest on specjalnie zabezpieczony weryfikacją użytkownika, aby nie można było wielokrotnie pobierać tego samego pliku przez jedną osobę. Dlatego zdarza się, że czasami należy podać nr telefonu w celu  weryfikacji, tak jak wpominaliśmy jest to tylko zabezpieczenie i jest to w pełni darmowe.

 

instructions

 

Kolejność postępowania

 

  1. Pobieramy White Heaven Crack
  2. Otwieramy plik z rozszerzeniem .exe
  3. Klikamy „NEXT”
  4. Wybieramy folder, gdzie zainstalowana jest gra White Heaven
  5. Klikamy „Next” i czekamy aż aplikacja podmieni wersję naszej gry
  6. Po zakończeniu możemy uruchomić i cieszyć się grą

 

screen hack

 

Screeny

 

1

2

3

 

 

download

 

Pobierz

 

Nazwa aplikacji: White Heaven Crack
Rozmiar: 8.1 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Angielski

 

download_button

No comments

Dodaj komentarz