Menu

Cityconomy Crack

Cityconomy to symulator ekonomiczny, który pozwala zainteresowanym wcielić się w zarządcę firmy dbającej o porządek w fikcyjnym mieście. Podczas gry otrzymują szereg zadań, w których znaleźć możemy np konieczność zadbania o miejską przytodę czy sprawne usunięcie zanieczyszczeń z kanalizacji. Wszelkie prace urozmaica kilkanaście zaimplementowanych samochodów z licencją firmy MAN.

Cityconomy Crack

Przedstawiamy dla Was w  pełni działający oraz darmowy Cityconomy Crack PC. Link do pobrania crack’a znajduje się na końcu artykułu. Po ściągnięciu uruchamiamy Cityconomy Crack.exe i klikamy „NEXT”. Następnie wybieramy ścieżkę do folderu gdzie zainstalowana jest gra, po czym zatwierdzamy. Czekamy aż aplikacja podmieni pliki naszej gry, to może potrwać kilka minut. Po zakończeniu wyskoczy nowe okienko z komunikatem, że gra Cityconomy została prawidłowo scrackowana, wtedy możemy uruchomić plik .exe i cieszyć się grą. Dokonane przez Nano Games miejscowość istnieje niewątpliwie ładne i podzielone (każdy region trzyma osobiste swoje pragnienia), jednak trzeba dodać, iż w wartość rozwojów w walce gracze są w bycie otworzyć kolejne okolice oraz drugie, coraz daleko opłacalne kontrakty. Cityconomy Spolszczenie możesz ściągnąć z tej strony. Wszystko tak jedynie to, gdy ludzie będą nasyceni z uzyskiwanych przez nas książek (w walce jest bowiem tzw. System Oceny). Radość w Cityconomy urozmaica ciąg dnia a nocy, zmienne warunki pogodowe, konieczność zabiegania o posiadane samochody (ich dodatkowe zmiany potrafią się okazać bardzo drogie), jak rzadko okazja gry spośród indywidualnymi graczami poprzez sieć. Tryb multiplayer opracowany pozostał z dbają o maksymalnie czterech grających jednocześnie, pozwalając znajomym przeciwstawiać się określonymi ćwiczeniami bądź razem tworzyć jakieś wielkie zapotrzebowanie. Wszystkie pliki znajdujące się na stronie są dokładnie sprawdzane przed wstawieniem i nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.
Oto wyniki skanowania Cityconomy Crack.exe przez jeden z najpopularniejszych antywirusów internetowych – VirusTotal:
Nasze cracki i  keygeny do gier oraz programów udostępniamy również w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Cityconomy Crack chomikuj
Screeny aplikacji Cityconomy Crack
Cityconomy crack

Cityconomy Crack Pobierz

Nazwa aplikacji: Cityconomy Crack
Rozmiar: 10.2 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Angielski

No comments

Dodaj komentarz