Menu

Cityconomy Crack

Cityconomy to symulator ekonomiczny, który pozwala zainteresowanym wcielić się w zarządcę firmy dbającej o porządek w fikcyjnym mieście. Podczas gry otrzymują szereg zadań, w których znaleźć możemy np konieczność zadbania o miejską przytodę czy sprawne usunięcie zanieczyszczeń z kanalizacji. Wszelkie prace urozmaica kilkanaście zaimplementowanych samochodów z licencją firmy MAN.

Cityconomy Crack

Przedstawiamy dla Was w  pełni działający oraz darmowy Cityconomy Crack PC. Link do pobrania crack’a znajduje się na końcu artykułu. Po ściągnięciu uruchamiamy Cityconomy Crack.exe i klikamy „NEXT”. Następnie wybieramy ścieżkę do folderu gdzie zainstalowana jest gra, po czym zatwierdzamy. Czekamy aż aplikacja podmieni pliki naszej gry, to może potrwać kilka minut. Po zakończeniu wyskoczy nowe okienko z komunikatem, że gra Cityconomy została prawidłowo scrackowana, wtedy możemy uruchomić plik .exe i cieszyć się grą.

vifreeWszystkie pliki znajdujące się na stronie są dokładnie sprawdzane przed wstawieniem i nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.

Oto wyniki skanowania Cityconomy Crack.exe przez jeden z najpopularniejszych antywirusów internetowych – VirusTotal:

virus total

NBA 2K16 crack chomikujNasze cracki i  keygeny do gier oraz programów udostępniamy również w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Cityconomy Crack chomikuj

screen hack

 

Screeny aplikacji Cityconomy Crack

 

Cityconomy crack

Cityconomy crack pobierz

Cityconomy crack chomikuj

download

 

Cityconomy Crack Pobierz

 

 

Nazwa aplikacji: Cityconomy Crack
Rozmiar: 10.2 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Angielski

 

No comments

Dodaj komentarz

Najnowsze komentarze

  • 303 posts
  • 3105 comments
chcesz dostawac informacje o najnowszych crackach? wpisz swoj e-mail i wlacz subskrypcje!