Menu

Euro Truck Simulator 2 Crack

Następna część znanego symulatora samochodów ciężarowych z akcją rozgrywaną na terenie Europy, autorstwa firmy SCS Software. Wcielamy się w kierowcę pojazdu ciężarowego, a naszym zadaniem jest dostarczenie towaru do miejsca przeznaczenia w jak najkrótszym, optymalnym czasie. Twórcy postanowili wysłuchać wiernych fanów i wprowadzić sporą ilość poprawek w stosunku do pierwowzoru. Tytuł działa na zupełnie nowym silniku graficznym, który pozwolił na powiększenie mapy Europy, dodanie nowych miast i optymalizacji gry.

 

Euro Truck Simulator 2 Crack

Euro Truck Simulator 2 Crack

Przedstawiamy dla Was Euro Truck Simulator 2 Crack PC. Link do pobrania crack’a znajduje się na końcu artykułu. Po ściągnięciu uruchamiamy Euro Truck Simulator 2 Crack.exe i klikamy „NEXT”. Następnie wybieramy ścieżkę do folderu gdzie zainstalowana jest gra, po czym zatwierdzamy. Czekamy aż aplikacja podmieni pliki naszej gry, to może potrwać kilka minut. Po zakończeniu wyskoczy nowe okienko z komunikatem, że gra Euro Truck Simulator 2 została prawidłowo scrackowana, wtedy możemy uruchomić plik .exe i cieszyć się grą.

American Truck Simulator Spolszczenie znajdziesz na tej stronie.

vifreeWszystkie pliki znajdujące się na stronie są dokładnie sprawdzane przed wstawieniem i nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.

Oto wyniki skanowania Euro Truck Simulator 2 Crack.exe przez jeden z najpopularniejszych antywirusów internetowych – VirusTotal:

virus total

chomikujNasze cracki i  keygeny do gier oraz programów udostępniamy również w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Euro Truck Simulator 2 Crack chomikuj

hosting-serverHosting Rocket Host, gdzie przechowywane są nasze cracki daje nam pełną gwarancję, że nasze pliki nigdy nie zostaną z niego ufunięte. Z tego względu jest on specjalnie zabezpieczony weryfikacją użytkownika, aby nie można było wielokrotnie pobierać tego samego pliku przez jedną osobę. Dlatego zdarza się, że czasami należy podać nr telefonu w celu  weryfikacji, tak jak wpominaliśmy jest to tylko zabezpieczenie i jest to w pełni darmowe.

screen hack

 

Screeny aplikacji Euro Truck Simulator 2 Crack

 

Euro Truck Simulator 2 Crack pc

Euro Truck Simulator 2 Crack chomikuj

Euro Truck Simulator 2 Crack skidrow

 

download

 

Pobierz Euro Truck Simulator 2 Crack

 

 

Nazwa aplikacji: Euro Truck Simulator 2 Crack
Rozmiar: 8.1 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Angielski

 

4 comments

 1. nestor napisał(a):

  Naprawde swietna sprawa z tym crackiem

 2. moniczka napisał(a):

  jest crack, to teraz mozna brac sie za gre ;D

 3. magdus napisał(a):

  dziala, dziala

 4. rysio napisał(a):

  wszystko dziala gdy zrobi sie z poleceniami

Dodaj komentarz