Menu

Alekhine’s Gun Crack

Alekhine’s Gun Osadzona w zimnowojennych realiach trzecioosobowa gra pracy z faktami skradanki, dokonana przez studio Haggard Games (pierwotnie jako trzecia odsłona cyklu Death to Spies). W sztuce dodajemy się w rosyjskiego agenta i wykwalifikowanego zabójcę, jaki we zgodności z amerykańskim CIA bierze wkład w układzie operacji szpiegowskich w odległych regionach świata (Europa, USA, Kuba). Na tej stronie pobierzesz Alekhine’s Gun Spolszczenie. Gdy nasz protagonista odkryje tajny spisek, na jego barkach spocznie przypadek nie tylko USA, a również wszelkiego globu. Mechanika zabawy nawiązuje dość bezpośrednio do kreacji z cyklu Hitman. W rozwoju 11 misji o prostej strukturze do działań gracza należy m.in. infiltracja tajnych baz, wykradanie dokumentów i eliminacja przeciwników. Wszą z prac wykonać umiemy na mnóstwo nowych rodzajów, mając z pełnego wachlarza opcji, takich jako wybrania, garota, trucizny, noże i utrzymuj palna, oraz choćby upozorowanie wypadku. Dokonania graczy są oceniane na treści ich efektywności i docierają do określonego internetowego rankingu.

Alekhine’s Gun Crack

Przedstawiamy dla Was Alekhine’s Gun Crack PC. Link do pobrania crack’a znajduje się na końcu artykułu. Po ściągnięciu uruchamiamy Alekhine’s Gun Crack.exe i klikamy „NEXT”. Następnie wybieramy ścieżkę do folderu gdzie zainstalowana jest gra, po czym zatwierdzamy. Czekamy aż aplikacja podmieni pliki naszej gry, to może potrwać kilka minut. Po zakończeniu wyskoczy nowe okienko z komunikatem, że gra Alekhine’s Gun została prawidłowo scrackowana, wtedy możemy uruchomić plik .exe i cieszyć się grą. Wszystkie pliki znajdujące się na stronie są dokładnie sprawdzane przed wstawieniem i nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.
Oto wyniki skanowania Alekhine’s Gun Crack.exe przez jeden z najpopularniejszych antywirusów internetowych – VirusTotal.
Nasze cracki i  keygeny do gier oraz programów udostępniamy również w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Alekhine’s Gun Crack chomikuj.
Screeny aplikacji
Alekhine's Gun crack

Alekhine’s Gun Crack Pobierz

Nazwa aplikacji: Alekhine’s Gun Crack
Rozmiar: 10.2 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Angielski

No comments

Dodaj komentarz