Menu

Assassin’s Creed Liberation HD Crack Download (PC)

Assassin’s Creed Liberation HD Crack Download

Assassin’s Creed Liberation HD crack pobierz ze strony albo z serwisu chomikuj i graj w pełna wersja już dzisiaj. Assassin’s Creed Liberation HD crack 3dm. Historia Assassin’s Creed: Liberation HD rozpościera się spośród obecnym, co proponowałem model na konsolę PS Vita. Gracz zajmuje się w Aveline de Gandpré, ciemnoskórą mieszkankę. Nowego Orleanu, która zamierza zabiegać o swoboda i właściwość w zbiorach Asasynów. Tutaj znajdziesz Assassin’s Creed Liberation HD SpolszczenieW przeciwieństwie do ostatnich bohaterów cyklu, Aveline nie istnieje w przeciętny sposób związana z Desmondem Milesem. Fabuła załatwia się na płaszczyźnie lat 1765-1780, w trudnym stanie dla Ameryki Północnej. Bohaterka większość czasu występuje w Oryginalnym Orleanie i bliskich terenach stanu Luizjana.

Screeny aplikacji Assassin’s Creed Liberation HD Crack skidrow
Assassin’s Creed Liberation HD Crack
Link do pobrania crack’a znajduje się na końcu artykułu. Po ściągnięciu uruchamiamy Assassin’s Creed Liberation HD Crack i klikamy „NEXT”. W trakcie naszych spraw spotyka Assassin’s Creed III. Tradycyjnie, sednem sztuki jest normalna eksploracja dostępnych przestrzeni, możliwość wspinania się na wszelkie domy i realizowanie prac.

Assassin’s Creed Liberation HD Crack Download

Zadania polegają wciąż na osiąganiu zabójstw, śledzeniu, kradzieży świetnie radzi sobie w rywalizacji z niewielu przeciwnikami na cios. Zręcznie podając się swoistymi gatunkami oręża. W Liberation zastosowano taką zmianę względem poprzednich wersji serii – są nią wybrania, które dają zmylenie przeciwników. Konkurencja w Assassin’s Creed: Liberation HD crack 3dm została naprawiona w sądu do modelu. Pod wpływem reakcji fanów na Assassin’s Creed III: Liberation twórcy zmodyfikowali część prac. Poprawie uległa i strona wizualna produkcji, którą spędza silnik. Przeniesienie atrakcje na monitory ekranów i telewizorów musiało dostosowania wzoru do piękniejszych rozdzielczości, dania innych efektów graficznych, obiektów, tekstur itp. Także wprowadzono dynamiczny ciąg dnia a nocy, a stronie zyskały odświeżone rodzaje i mimikę twarzy.

Nazwa aplikacji: Crack Assassin’s Creed Liberation HD
Rozmiar: 10.2 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Angielski
Assassin’s Creed Liberation HD Crack chomikuj

2 comments

  1. rysio1999 pisze:

    Genialna lista crackow, chyba do wszystkich najbardziej poszukiwanych gier, oby wiecej takich stron!

  2. Noxmen pisze:

    Dziala,Goraco Polecam !!!!

Dodaj komentarz