Menu

Assassin’s Creed Syndicate Crack

Akcja tej sandboksowej historycznej przygodówki toczy się w Anglii, w czasach rewolucji przemysłowej, a dokładnie w roku 1868. Przed graczami odkrywa się historia Jacoba i Evie Frye, przemierzających świat przestępczości zorganizowanej w czasach ery wiktoriańskiej, walczących przeciwko porządkowi ustalonemu przez templariuszy. Gra ta zachowuje trzecioosobowy system eksploracji otwartego świata, a zarazem wprowadza nowy system podróżowania, walki i mechanizmów skradania się. Syndicate, w przeciwieństwie do bezpośrednich poprzedników, nie zawiera żadnej formy gry multiplayer.

Gra Assassin’s Creed Syndicate to pierwsza odsłona serii, w której można się swobodnie przełączać pomiędzy dwoma protagonistami. To także pierwsza główna gra w rodzinie, w której można swobodnie grać żeńską postacią. Było to możliwe także w Assassin’s Creed: Liberation, jednak nie jest to jedna z głównych gier z tej serii. Tutaj można pobrać Assassin’s Creed Syndicate Spolszczenie. Męski protagonista, Jacob Frye, z definicji ma bardziej wybuchowy charakter. Lepszy jest w bezpośredniej walce, podczas gdy jego siostra bliźniaczka, Evie, jest lepsza w skradaniu się i bazuje na swojej inteligencji i sprycie. W tej odsłonie głównymi broniami są kastet, miecz wyciągany z laski, pistolet ­i tradycyjny nepalski nóż kukri. Jeżeli jesteś zainteresowany najnowszą odsłoną Assassin’s Creed, to pobierz ją już wkrótce z naszego serwisu.

Assassin’s Creed Syndicate Crack

Przedstawiamy dla Was w  pełni działający oraz darmowy Assassin’s Creed Syndicate Crack PC. Link do pobrania crack’a znajduje się na końcu artykułu. Po ściągnięciu uruchamiamy Assassin’s Creed Syndicate Crack.exe i klikamy „NEXT”. Następnie wybieramy ścieżkę do folderu gdzie zainstalowana jest gra, po czym zatwierdzamy. Czekamy aż aplikacja podmieni pliki naszej gry, to może potrwać kilka minut. Po zakończeniu wyskoczy nowe okienko z komunikatem, że gra Assassin’s Creed Syndicate została prawidłowo scrackowana, wtedy możemy uruchomić plik .exe i cieszyć się grą.
Wszystkie pliki znajdujące się na stronie są dokładnie sprawdzane przed wstawieniem i nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.
Oto wyniki skanowania Assassin’s Creed Syndicate Crack.exe przez jeden z najpopularniejszych antywirusów internetowych – VirusTotal
Nasze cracki i  keygeny do gier oraz programów udostępniamy również w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Assassin’s Creed Syndicate Crack chomikuj
Screeny aplikacji Assassin’s Creed Syndicate Crack
Assassin's Creed Syndicate crack

Assassin’s Creed Syndicate Crack Pobierz

Nazwa aplikacji: Assassin’s Creed Syndicate Crack
Rozmiar: 10.2 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Angielski
[stextbox id=’download’]Download Assassin’s Creed Syndicate Crack Chomikuj[/stextbox]

No comments

Dodaj komentarz