Menu

Batman Arkham Asylum Crack

Gra akcji TPP, której głównym bohaterem jest słynny Mroczny Rycerz z Gotham City. Jest to niezwykle mroczna opowieść, w której przewija się Joker i grono innych klasycznych adwersarzy Batmana.

 

Batman Arkham Asylum crack

Batman Arkham Asylum Crack

Przedstawiamy dla Was w  pełni działający oraz darmowy  Batman Arkham Asylum Crack PC. Link do pobrania crack’a znajduje się na końcu artykułu. Po ściągnięciu uruchamiamy Batman Arkham Asylum Crack.exe i klikamy „NEXT”. Następnie wybieramy ścieżkę do folderu gdzie zainstalowana jest gra, po czym zatwierdzamy. Czekamy aż aplikacja podmieni pliki naszej gry, to może potrwać kilka minut. Po zakończeniu wyskoczy nowe okienko z komunikatem, że gra Batman Arkham Asylum została prawidłowo scrackowana, wtedy możemy uruchomić plik .exe i cieszyć się grą.

Crack do Batman Arkham Asylum stworzony został przez team Crack4You, jest w pełni darmowy, przeznaczony dla użytkowników naszej strony. Zakazane jest czerpanie z niego jakichkolwiek korzyści materialnych.

 

vifreeWszystkie pliki znajdujące się na stronie są dokładnie sprawdzane przed wstawieniem i nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.

Oto wyniki skanowania Batman Arkham Asylum Crack.exe przez jeden z najpopularniejszych antywirusów internetowych – VirusTotal:

virus total

chomikujNasze cracki i  keygeny do gier oraz programów udostępniamy również w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Batman Arkham Asylum Crack chomikuj

hosting-serverHosting Rocket Host, gdzie przechowywane są nasze cracki daje nam pełną gwarancję, że nasze pliki nigdy nie zostaną z niego ufunięte. Z tego względu jest on specjalnie zabezpieczony weryfikacją użytkownika, aby nie można było wielokrotnie pobierać tego samego pliku przez jedną osobę. Dlatego zdarza się, że czasami należy podać nr telefonu w celu  weryfikacji, tak jak wpominaliśmy jest to tylko zabezpieczenie i jest to w pełni darmowe.

screen hack

 

Screeny aplikacji Batman Arkham Asylum Crack

 

Batman Arkham Asylum Crack pc

Batman Arkham Asylum Crack chomikuj

Batman Arkham Asylum Crack skidrow

 

download

 

Pobierz  Batman Arkham Asylum Crack

 

 

[stextbox id=”info”]Nazwa aplikacji: Batman Arkham Asylum Crack
Rozmiar: 8.1 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Angielski[/stextbox]

 

3 comments

  1. Agata pisze:

    a juz myslalem ze nie znajde 😀

  2. anthony pisze:

    bezpoblemowo mozna pobierac

  3. Szczur pisze:

    dzieki chlopaki, jestescie mistrzami 😉

Dodaj komentarz