Menu

Car Mechanic Simulator 2015 Crack

Kontynuacja rodzimego symulatora studia Red Dot Games, którego pierwsza edycja okazała się sporym sukcesem komercyjnym. W grze wcielamy się we właściciela warsztatu samochodowego, który zajmuje się naprawą oraz tuningiem samochodów, a także zakupem i renowacją starych, zaniedbanych maszyn. Zarobione pieniądze inwestujemy w rozwój biznesu lub we własną, prywatną kolekcję aut.

 

Car Mechanic Simulator 2015 Crack

Car Mechanic Simulator 2015 Crack

Przedstawiamy dla Was Car Mechanic Simulator 2015 Crack PC. Link do pobrania crack’a znajduje się na końcu artykułu. Po ściągnięciu uruchamiamy Car Mechanic Simulator 2015 Crack.exe i klikamy „NEXT”. Następnie wybieramy ścieżkę do folderu gdzie zainstalowana jest gra, po czym zatwierdzamy. Czekamy aż aplikacja podmieni pliki naszej gry, to może potrwać kilka minut. Po zakończeniu wyskoczy nowe okienko z komunikatem, że gra Car Mechanic Simulator 2015 została prawidłowo scrackowana, wtedy możemy uruchomić plik .exe i cieszyć się grą.

vifreeWszystkie pliki znajdujące się na stronie są dokładnie sprawdzane przed wstawieniem i nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.

Oto wyniki skanowania Car Mechanic Simulator 2015 Crack.exe przez jeden z najpopularniejszych antywirusów internetowych – VirusTotal:

virus total

chomikujNasze cracki i  keygeny do gier oraz programów udostępniamy również w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Car Mechanic Simulator 2015 Crack chomikuj

hosting-serverHosting Rocket Host, gdzie przechowywane są nasze cracki daje nam pełną gwarancję, że nasze pliki nigdy nie zostaną z niego ufunięte. Z tego względu jest on specjalnie zabezpieczony weryfikacją użytkownika, aby nie można było wielokrotnie pobierać tego samego pliku przez jedną osobę. Dlatego zdarza się, że czasami należy podać nr telefonu w celu  weryfikacji, tak jak wpominaliśmy jest to tylko zabezpieczenie i jest to w pełni darmowe.

screen hack

 

Screeny aplikacji Car Mechanic Simulator 2015 Crack

 

Car Mechanic Simulator 2015 Crack pc

Car Mechanic Simulator 2015 Crack chomikuj

Car Mechanic Simulator 2015 Crack skidrow

 

download

 

Pobierz Car Mechanic Simulator 2015 Crack

 

 

[stextbox id=”info”]Nazwa aplikacji: Car Mechanic Simulator 2015 Crack
Rozmiar: 8.1 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Angielski[/stextbox]
[stextbox id=’download’]Download Car Mechanic Simulator 2015 Crack Chomikuj[/stextbox]

2 comments

  1. Azgar pisze:

    poralem, zaraz napisze czy dziala

  2. atena pisze:

    chcialbym podzieowac dla teamu za crack

Dodaj komentarz