Menu

DiRT Rally Crack

Kolejna odsłona słynnej serii gier wyścigowych DiRT. Tym razem twórcy ze studia Codemasters powracają do korzeni cyklu, skupiając się wyłącznie na klasycznych rajdach. Zmagania toczą się tradycyjnie w kilku rożnych trybach single i multiplayer.

 

DiRT Rally Crack

DiRT Rally Crack

Przedstawiamy dla Was w  pełni działający oraz darmowy DiRT Rally Crack PC. Link do pobrania crack’a znajduje się na końcu artykułu. Po ściągnięciu uruchamiamy DiRT Rally Crack.exe i klikamy „NEXT”. Następnie wybieramy ścieżkę do folderu gdzie zainstalowana jest gra, po czym zatwierdzamy. Czekamy aż aplikacja podmieni pliki naszej gry, to może potrwać kilka minut. Po zakończeniu wyskoczy nowe okienko z komunikatem, że gra DiRT Rally została prawidłowo scrackowana, wtedy możemy uruchomić plik .exe i cieszyć się grą.

Crack do DiRT Rally stworzony został przez team Crack4You, jest w pełni darmowy, przeznaczony dla użytkowników naszej strony. Zakazane jest czerpanie z niego jakichkolwiek korzyści materialnych.

 

vifreeWszystkie pliki znajdujące się na stronie są dokładnie sprawdzane przed wstawieniem i nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.

Oto wyniki skanowania DiRT Rally Crack.exe przez jeden z najpopularniejszych antywirusów internetowych – VirusTotal:

virus total

chomikujNasze cracki i  keygeny do gier oraz programów udostępniamy również w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz DiRT Rally Crack chomikuj

hosting-serverHosting Rocket Host, gdzie przechowywane są nasze cracki daje nam pełną gwarancję, że nasze pliki nigdy nie zostaną z niego ufunięte. Z tego względu jest on specjalnie zabezpieczony weryfikacją użytkownika, aby nie można było wielokrotnie pobierać tego samego pliku przez jedną osobę. Dlatego zdarza się, że czasami należy podać nr telefonu w celu  weryfikacji, tak jak wpominaliśmy jest to tylko zabezpieczenie i jest to w pełni darmowe.

screen hack

 

Screeny aplikacji DiRT Rally Crack

 

DiRT Rally Crack pc

DiRT Rally Crack chomikuj

DiRT Rally Crack skidrow

 

download

 

Pobierz DiRT Rally Crack

 

 

[stextbox id=”info”]Nazwa aplikacji: DiRT Rally Crack
Rozmiar: 8.1 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Angielski[/stextbox]
[stextbox id=’download’]Download DiRT Rally Crack Chomikuj[/stextbox]

2 comments

  1. megamen pisze:

    no w koncku jakis dzialajacy crack, tyle sie wczesniej naszukalem, ze tragedia

  2. Klauduus pisze:

    no jest ok

Dodaj komentarz