Menu

Doom 4 Crack Crack0

doom 4 crack download

Legendarne id Studio ponad dwadzieścia lat po wydaniu pierwszego, zmieniającego świat gier „Dooma”, wyda na świat jego czwartą część. Reboot ten ponownie ma zmienić świat gier. Można w to wstępnie uwierzyć, sprawdzając curriculum vitae twórców Studia, Johna Carmacka i Johna Romero. W końcu odpowiadają oni także za kultowego „Quake’a”. Nowy „Doom” to powrót do korzeni, czyli do tego, co w serii najważniejsze. Ze wszystkich platform sprzętowych, na których ukazała się gra, jak zwykle „Doom” prezentuje się najlepiej na pecetach. Nie ma ona typowych dla konsoli ograniczeń i oferuje opcje oraz ustawienia grafiki niestety niedostępne dla posiadaczy konsol Playstation 4 i Xbox One. Fabuła nie zmieniła się zbytnio względem poprzednich części. Zapewne dlatego, że to nie fabuła jest najistotniejsza w takiej grze, jak „Doom”, a klasyczna efektowna i efektywna rozwalanka.

Doom 4 Crack

Tak więc w czwartej części „Dooma”, tudzież jego reboocie, wcielamy się w rolę samotnego komandosa, wysłanego na misję do stacji badawczej na Marsie. Tam okazuje się, że z powodu prowadzonych eksperymentów, naukowcy niechcący uruchomili portal czasoprzestrzenny, przez który na planetę przedostały się ogromne ilości demonów i innych potworów. Idąc śladem potwornych antagonistów, przemierzamy rojącą się od potworów bazy, by wreszcie trafić do samego serca piekła i stoczyć walkę z głównym bossem.

W tej części, tak samo jak w poprzednich, chodzi o to, by rozwalić jak najwięcej potworów w jak najszybszym czasie. W końcu jest to first person shooter. Tyle, że nieco diaboliczny. Dominuje w tej grze gore. Mamy także do czynienia z ogromnym wyborem broni, jakimi możemy, a raczej musimy rozwalać przeciwników, z których drop sypie się jak cukierki. Na tej stronie masz Doom 4 Spolszczenie. Głównie jest to dodatkowe hp czy armor, gdyż regenerujemy się właśnie tą drogą, a nie tak jak na przykład w Counter Strike’u drogą odsiedzenia swojego i odczekania. Tutaj musimy być przez cały czas aktywni. Biorąc pod uwagę to, co zaprezentowano nam na E3, można z całą pewnością stwierdzić, że będzie to gra, która spodoba się fanom serii i fanom wszelkiego rodzaju FPSów. Jest to na tyle legendarna pozycja, że wręcz nie wypada jej po prostu przegapić. Trzeba sprawdzić, trzeba zagrać.

Przedstawiamy dla Was Doom 4 Crack PC. Link do pobrania crack’a znajduje się na końcu artykułu. Po ściągnięciu uruchamiamy Doom 4 Crack.exe i klikamy „NEXT”. Następnie wybieramy ścieżkę do folderu gdzie zainstalowana jest gra, po czym zatwierdzamy. Czekamy aż aplikacja podmieni pliki naszej gry, to może potrwać kilka minut. Po zakończeniu wyskoczy nowe okienko z komunikatem, że gra Doom 4 została prawidłowo scrackowana, wtedy możemy uruchomić plik .exe i cieszyć się grą.
Wszystkie pliki znajdujące się na stronie są dokładnie sprawdzane przed wstawieniem i nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.
Oto wyniki skanowania Doom 4 Crack.exe przez jeden z najpopularniejszych antywirusów internetowych – VirusTotal.
Nasze cracki i  keygeny do gier oraz programów udostępniamy również w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie.
Screeny aplikacji Doom 4 Crack
Doom 4 Crack

Doom 4 Crack Pobierz

Nazwa aplikacji: Doom 4 Crack
Rozmiar: 10.2 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Angielski
Crack Download

No comments

Dodaj komentarz