Recenzje

Recenzje i opisy najnowszych gier

Symulatory

Euro Truck Simulator 2 Skandynawia Review Recenzja

Drugi dodatek do Euro Truck Simulator 2, symulatora samochodów ciężarowych. Jako kierowca tzw. „tira” gracz przemierza szosy trzech państw skandynawskich: Danii, Norwegii i Szwecji, oraz odwiedza ich największe miasta. Twórcy wiernie odwzorowali znane lokacje i budynki, a także charakterystyczne dla tego regionu górskie krajobrazy.

 

Euro Truck Simulator 2 Skandynawia Recenzja

Euro Truck Simulator 2 Skandynawia Recenzja

Przedstawiamy dla Was Euro Truck Simulator 2 Skandynawia Recenzja PC. Link do pobrania crack’a znajduje się na końcu artykułu. Po ściągnięciu uruchamiamy Euro Truck Simulator 2 Skandynawia Recenzja.exe i klikamy “NEXT”. Następnie wybieramy ścieżkę do folderu gdzie zainstalowana jest gra, po czym zatwierdzamy. Czekamy aż aplikacja podmieni pliki naszej gry, to może potrwać kilka minut. Po zakończeniu wyskoczy nowe okienko z komunikatem, że gra Euro Truck Simulator 2 Skandynawia została prawidłowo scrackowana, wtedy możemy uruchomić plik .exe i cieszyć się grą.

American Truck Simulator Spolszczenie znajdziesz na tej stronie.

 

vifreeWszystkie pliki znajdujące się na stronie są dokładnie sprawdzane przed wstawieniem i nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.

Oto wyniki skanowania Euro Truck Simulator 2 Skandynawia Recenzja.exe przez jeden z najpopularniejszych antywirusów internetowych – VirusTotal:

virus total

chomikujNasze cracki i  keygeny do gier oraz programów udostępniamy również w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Euro Truck Simulator 2 Skandynawia Recenzja chomikuj

hosting-serverHosting Rocket Host, gdzie przechowywane są nasze cracki daje nam pełną gwarancję, że nasze pliki nigdy nie zostaną z niego ufunięte. Z tego względu jest on specjalnie zabezpieczony weryfikacją użytkownika, aby nie można było wielokrotnie pobierać tego samego pliku przez jedną osobę. Dlatego zdarza się, że czasami należy podać nr telefonu w celu  weryfikacji, tak jak wpominaliśmy jest to tylko zabezpieczenie i jest to w pełni darmowe.

 

screen hack

 

Screeny aplikacji Euro Truck Simulator 2 Skandynawia Recenzja

 

Euro Truck Simulator 2 Skandynawia Recenzja pc

Euro Truck Simulator 2 Skandynawia Recenzja chomikuj

Euro Truck Simulator 2 Skandynawia Recenzja skidrow

 

download

 

Pobierz Euro Truck Simulator 2 Skandynawia Recenzja

 

 

[stextbox id=”info”]Nazwa aplikacji: Euro Truck Simulator 2 Skandynawia Recenzja
Rozmiar: 8.1 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Angielski[/stextbox]
Recenzja Download

2 KOMENTARZE

  1. keygen jest swietny, naprawde sporo czasu jego szukalem, juz calkowicie stracilem nadzieje, az w koncu trafilem na ta strone, dziala polecam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *