Menu

Grey Goo Download Free Full (PC) Crack Fix

Grey Goo to opracowana przez zespół Petroglyph strategia, łącząca mechanizmy oldskulowych RTS-ów z nowoczesnym interfejsem użytkownika. Gracze wybierają jedną z trzech różnorodnych frakcji, a następnie gromadzą surowce, budują bazy, szkolą armie i dowodzą nimi w trakcie bitew.

 

Grey Goo Crack

Grey Goo Crack

Przedstawiamy dla Was w  pełni działający oraz darmowy Grey Goo Crack PC. Link do pobrania crack’a znajduje się na końcu artykułu. Po ściągnięciu uruchamiamy Grey Goo Crack.exe i klikamy “NEXT”. Następnie wybieramy ścieżkę do folderu gdzie zainstalowana jest gra, po czym zatwierdzamy. Czekamy aż aplikacja podmieni pliki naszej gry, to może potrwać kilka minut. Po zakończeniu wyskoczy nowe okienko z komunikatem, że gra Grey Goo została prawidłowo scrackowana, wtedy możemy uruchomić plik .exe i cieszyć się grą.

Crack do Grey Goo stworzony został przez team Crack4You, jest w pełni darmowy, przeznaczony dla użytkowników naszej strony. Zakazane jest czerpanie z niego jakichkolwiek korzyści materialnych.

 

vifreeWszystkie pliki znajdujące się na stronie są dokładnie sprawdzane przed wstawieniem i nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.

Oto wyniki skanowania Grey Goo Crack.exe przez jeden z najpopularniejszych antywirusów internetowych – VirusTotal:

virus total

chomikujNasze cracki i  keygeny do gier oraz programów udostępniamy również w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Grey Goo Crack chomikuj

hosting-serverHosting Rocket Host, gdzie przechowywane są nasze cracki daje nam pełną gwarancję, że nasze pliki nigdy nie zostaną z niego ufunięte. Z tego względu jest on specjalnie zabezpieczony weryfikacją użytkownika, aby nie można było wielokrotnie pobierać tego samego pliku przez jedną osobę. Dlatego zdarza się, że czasami należy podać nr telefonu w celu  weryfikacji, tak jak wpominaliśmy jest to tylko zabezpieczenie i jest to w pełni darmowe.

screen hack

 

Screeny aplikacji Grey Goo Crack

 

Grey Goo Crack pc

Grey Goo Crack chomikuj

Grey Goo Crack skidrow

 

download

 

Pobierz Grey Goo Crack

 

 

[stextbox id=”info”]Nazwa aplikacji: Grey Goo Crack
Rozmiar: 8.1 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Angielski[/stextbox]

 

3 comments

  1. W0jtaso pisze:

    SUPER! Wszystko dziala

  2. banan pisze:

    jak najbardziej 5/5 super crack

  3. Kruxi pisze:

    Bez najmniejszych problemow 🙂 Jak najbardziej polecam !

Dodaj komentarz

znajdz crack

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages