Menu

Homefront The Revolution Download Free Full (PC)

Totalna anihilacja amerykańskich miast jest tematem bardzo często przewijającym się przez mass media, i to nie tylko przez radykalnych republikanów wieszczących nadchodzącą zagładę czy ludzi wierzących w możliwość ataku Ziemi przez obcych. Często ten wątek przewija się przez filmy i seriale, ale także przez tworzone od wielu lat gry. Sam w sobie nie jest zatem czymś szalenie oryginalnym, ale jednakże nadchodząca w najbliższym czasie odsłona „Homefront: the revolution” zapowiada całkiem intrygujące pole fabularne. Gra opowiadać będzie bowiem o ataku Korei Północnej na Stany Zjednoczone. Dalej jest już jak w „Far Cry”, czyli mamy do czynienia ze strzelanką. A czy typową?

Homefront The Revolution Crack

Pierwsza część „Homefront” nie sprzedawała się zbyt dobrze. Dziwić może zatem niejednego gracza decyzja o tym, by stworzyć kolejną część. A jednak. I o tej grze słuch dość szybko zaginął, lecz najświeższe informacje dowodzą, że gra, tak samo, jak jej podtytuł, przeszła istną rewolucję. Powodem pierwotnego wstrzymania produkcji było to, że deweloperzy ze studia Crytek UK mieli problemy finansowej natury. Prace wznowiono pod skrzydłami firmy Dambuster Studios, zatrudniającą większą część poprzedniej ekipy. Tutaj znajdziesz Homefront The Revolution Spolszczenie. Pracownicy mówią, że zmianie uległa tylko nazwa studia, a nad grą pracował ten sam ogromnie doświadczony zespół, jeżeli chodzi o produkowanie strzelanin FPP. Ta część gry przenieść ma nas do okupowanej Filadelfii. Nie jest to zwyczajny sequel. Zmienione zostanie całe tło wydarzeń, czyli to, co sprawiło, że Stany Zjednoczone upadły i zostały zaatakowane przez Koreę Północną – zmieniono to tak, by wszystko wyglądało wiarygodnie oraz maksymalnie prawdziwie. Grać będziemy jako członek ruchu oporu, w związku z czym podejmowane przez nas działania będą miały charakter stricte partyzancki. Jeżeli jesteśmy fanami tego typu rozgrywek, to tytuł ten zdecydowanie powinien przypaść nam do gustu, jako że zapowiada się on naprawdę dość ciekawie – tym bardziej po wprowadzonych do jego fabuły zmianach. Wyrażasz nim zainteresowanie? To świetnie. W takim razie już niedługo pobierz crack i keygen z portalu chomikuj.
Przedstawiamy dla Was Homefront The Revolution Crack PC. Link do pobrania crack’a znajduje się na końcu artykułu. Po ściągnięciu uruchamiamy Homefront The Revolution Crack.exe i klikamy „NEXT”. Następnie wybieramy ścieżkę do folderu gdzie zainstalowana jest gra, po czym zatwierdzamy. Czekamy aż aplikacja podmieni pliki naszej gry, to może potrwać kilka minut. Po zakończeniu wyskoczy nowe okienko z komunikatem, że gra Homefront The Revolution została prawidłowo scrackowana, wtedy możemy uruchomić plik .exe i cieszyć się grą.
Wszystkie pliki znajdujące się na stronie są dokładnie sprawdzane przed wstawieniem i nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.
Oto wyniki skanowania Homefront The Revolution Crack.exe przez jeden z najpopularniejszych antywirusów internetowych – VirusTotal:
Nasze cracki i  keygeny do gier oraz programów udostępniamy również w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie.
Screeny aplikacji Homefront The Revolution Crack
Homefront The Revolution crack

Homefront The Revolution Crack Pobierz

Nazwa aplikacji: Homefront The Revolution Crack
Rozmiar: 10.2 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Angielski
Crack Download

No comments

Dodaj komentarz