Homeworld Deserts of Kharak Crack – Download

Homeworld: Deserts of Kharak to sieciowa strategia czasu rzeczywistego, opracowana przez debiutujące studio Blackbird Interactive, założone przez byłych pracowników studia Relic odpowiedzialnych m.in. za kultową serię Homeworld. Początkowo gra tworzona była pod nazwą Hardware: Shipbreakers, lecz nawiązanie współpracy z obecnym właścicielem marki Homeworld, firmą Gearbox Software, zaowocowało zmianą tytułu i oficjalnym włączeniem gry do serii. Pod okiem bezwzględnej korporacji LMI przemierzamy pustynną powierzchnię planety, odkopując w celach zarobkowych wspomniane wraki. Jako że podobnych nam odkrywców jest wielu, w grze nietrudno o spory, które z reguły kończą się otwartym konfliktem. Podczas zabawy możemy skupić się na eksploracji i samotnie, bądź w kooperacji z przyjaciółmi, wykonywać kolejne misje i walczyć z komputerową AI. Homeworld Deserts of Kharak Spolszczenie znajdziesz na podanej stronie.

Homeworld Deserts of Kharak Crack

Przedstawiamy dla Was Homeworld Deserts of Kharak Crack PC. Link do pobrania crack’a znajduje się na końcu artykułu. Po ściągnięciu uruchamiamy Homeworld Deserts of Kharak Crack.exe i klikamy “NEXT”. Następnie wybieramy ścieżkę do folderu gdzie zainstalowana jest gra, po czym zatwierdzamy. Czekamy aż aplikacja podmieni pliki naszej gry, to może potrwać kilka minut. Po zakończeniu wyskoczy nowe okienko z komunikatem, że gra Homeworld Deserts of Kharak została prawidłowo scrackowana, wtedy możemy uruchomić plik .exe i cieszyć się grą.
Wszystkie pliki znajdujące się na stronie są dokładnie sprawdzane przed wstawieniem i nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.
Oto wyniki skanowania Homeworld Deserts of Kharak Crack.exe przez jeden z najpopularniejszych antywirusów internetowych – VirusTotal:
Nasze cracki i  keygeny do gier oraz programów udostępniamy również w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Homeworld Deserts of Kharak Crack chomikuj
Screeny aplikacji Homeworld Deserts of Kharak Crack
Homeworld Deserts of Kharak crack

Homeworld Deserts of Kharak Crack Pobierz

Nazwa aplikacji: Homeworld Deserts of Kharak Crack
Rozmiar: 10.2 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Angielski
[stextbox id=’download’ bcolor=’faf7f7′ bgcolor=’e3dada’ bgcolorto=’f5f5f5′]Crack download[/stextbox]

Leave a Reply