Menu

Kingdom Come Deliverance Crack

Kingdom Come Deliverance Crack

We współczesnym świecie niezwykle trudno jest przebić się ze swoim produktem przez całe zatrzęsienie konkurencji i autorom tej gry się udało, bo mieli po prostu jeden decydujący aspekt, który wyróżniał ich z tłumu. Kingdom Come Deliverance crack to jeden z najbardziej fascynujących tytułów ostatnich lat, nie tylko jeśli chodzi o gatunek Computer Role Playing Games, ale i o branżę gier w ogóle.  Jest to oczywiście słynny już realizm, który gra stosuje do bólu, nie zważając na to, że będzie się to wiązało z pewnymi utrudnieniami dla gracza.

Jest to jedna z nielicznych gier z wyższej półki, w której konieczność spania, jedzenia i picia jest po prostu nie do ominięcia – mało tego, możemy również zadecydować o tym, czy nasza postać chce się myć, czy wręcz przeciwnie – i można liczyć na to, że czeka nas stosowny komentarz od wszystkich postaci drugoplanowych i epizodycznych. Mało tego, z gry usunięto także możliwość klasycznego zapisywania stanu gry w dowolnym momencie – możemy to zrobić tylko poprzez ucięcie sobie małej drzemki lub wypicie specjalnego sznapsa, który jest jednak stosunkowo drogi. Jest to też gra RPG, w której nasz bohater totalnie nie potrafi walczyć.

Kingdom Come Deliverance Crack Download

Ba, nie jest też nikim wyjątkowym – nie ma tu mowy o typowych kliszach, które stawiają gracza w roli wybrańca, który musi ocalić świat. W tej grze gracz wciela się w rolę zwykłego parobka z małej wsi, którym przez znaczną część rozgrywki wręcz się pomiata – kultowym stał się już segment, w którym musimy pieszo podążać za rycerzem, który porusza się konno i ma w poważaniu fakt, czy za nim nadążamy, czy wręcz przeciwnie. Gra oczywiście umożliwia zrobienie kariery w wojennym rzemiośle, ale wymaga srogiego poświęcenia ze strony gracza, a także zainwestowania mnóstwa czasu i cierpliwości. Czy warto? Trudno to jednoznacznie ocenić, tak naprawdę wszystko zależy od tego, czego gracz wymaga od gry komputerowej. Fraza „Kingdom Come Deliverance crack” jest jednak koniecznością do wpisania w wyszukiwarkę dla każdego szanującego się gracza, bo gry czeskiego studia trzeba po prostu doświadczyć na własnej skórze.

No comments

Dodaj komentarz