Recenzje

Recenzje i opisy najnowszych gier

RPG

Kingdom Come Deliverance Recenzja

Kingdom Come Deliverance Recenzja

We współczesnym świecie niezwykle trudno jest przebić się ze swoim produktem przez całe zatrzęsienie konkurencji i autorom tej gry się udało, bo mieli po prostu jeden decydujący aspekt, który wyróżniał ich z tłumu. Kingdom Come Deliverance crack to jeden z najbardziej fascynujących tytułów ostatnich lat, nie tylko jeśli chodzi o gatunek Computer Role Playing Games, ale i o branżę gier w ogóle.  Jest to oczywiście słynny już realizm, który gra stosuje do bólu, nie zważając na to, że będzie się to wiązało z pewnymi utrudnieniami dla gracza.

Jest to jedna z nielicznych gier z wyższej półki, w której konieczność spania, jedzenia i picia jest po prostu nie do ominięcia – mało tego, możemy również zadecydować o tym, czy nasza postać chce się myć, czy wręcz przeciwnie – i można liczyć na to, że czeka nas stosowny komentarz od wszystkich postaci drugoplanowych i epizodycznych. Mało tego, z gry usunięto także możliwość klasycznego zapisywania stanu gry w dowolnym momencie – możemy to zrobić tylko poprzez ucięcie sobie małej drzemki lub wypicie specjalnego sznapsa, który jest jednak stosunkowo drogi. Jest to też gra RPG, w której nasz bohater totalnie nie potrafi walczyć.

Kingdom Come Deliverance Recenzja Download

Ba, nie jest też nikim wyjątkowym – nie ma tu mowy o typowych kliszach, które stawiają gracza w roli wybrańca, który musi ocalić świat. W tej grze gracz wciela się w rolę zwykłego parobka z małej wsi, którym przez znaczną część rozgrywki wręcz się pomiata – kultowym stał się już segment, w którym musimy pieszo podążać za rycerzem, który porusza się konno i ma w poważaniu fakt, czy za nim nadążamy, czy wręcz przeciwnie. Gra oczywiście umożliwia zrobienie kariery w wojennym rzemiośle, ale wymaga srogiego poświęcenia ze strony gracza, a także zainwestowania mnóstwa czasu i cierpliwości. Czy warto? Trudno to jednoznacznie ocenić, tak naprawdę wszystko zależy od tego, czego gracz wymaga od gry komputerowej. Fraza “Kingdom Come Deliverance crack” jest jednak koniecznością do wpisania w wyszukiwarkę dla każdego szanującego się gracza, bo gry czeskiego studia trzeba po prostu doświadczyć na własnej skórze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *