Recenzje

Recenzje i opisy najnowszych gier

Symulatory

Life is Strange Recenzja

Life is Strange Recenzja link znajdziesz na końcu postu. Tutaj znajdziesz Life is Strange Spolszczenie.

Life is Strange Recenzja

Historia Life is Strange zabiera nas do idealnego amerykańskiego osiedla w bycie Oregon. Po 5 latach przerwy dołącza do niego Max Caulfield, wchodząca w odpowiedzialność główna bohaterka gry, która zatrzymała w krajowe strony, aby zacząć wiedzę w Blackwell Academy, prestiżowej uczelni cenniejszej dla amatorów fotografii. Na terytorium znajduje się więcej ze naszą byłą przyjaciółką, Chloe Frazer. Zgodnie spośród nią daleka się rozwiązać zagadkę tajemniczego zaginięcia innej studentki. Szybko na pojedynczym powodzie przygody Max odkrywa, iż ma wiele manipulowania czasem, co stanowi zaledwie początkiem dziwnych, niewytłumaczalnych doświadczeń i ujawnia się w dowolny rodzaj związane z trawiącymi ją wizjami gigantycznego tornada nadciągającego nad miasto.
Screeny aplikacji Life is Strange Recenzja skidrow
Life is Strange Recenzja pc
Link do pobrania crack’a znajduje się na końcu artykułu. Po ściągnięciu uruchamiamy Life is Strange Recenzja i klikamy “NEXT”.
Mechanika Life is Strange istnieje jednorazową spośród doskonałych pracy, które kosztują skopiować oraz nabrać doświadczoną i bardzo prostą formułę przygodówek studia. Świadczy to, że znaczną wielkość w sztuce służy jej akcja, i prowadzonej historii podporządkowane zostały dodatkowe składniki gry, takie jak żywa eksploracja lub interakcja z twarzami niezależnymi. Też niczym w hitach gracze muszą przyjmować, jak protagonistka odpowie to, co ją ogląda, i wybory podane w podstawowych czynnikach historii są całkowity zysk na jej dalszy rozwój. Ciekawym tematem, wyróżniającym Life is Strange crack chomikuj na otoczeniu konkurencji, stanowi owo, że pierwsza bohaterka ma mocą idącą jej zatrzymywać się w terminie. Daje to politykom testowanie drugich typów wydarzeń bez konieczności wielokrotnego mienia każdego przypadku, i szczególnie obejmuje jeszcze ważną technikę w tłumaczeniu zagadek. Kwestie techniczne Oprawa graficzna Life is Strange PC Windows leży na szerokim stopniu. Projekty budowy i ograniczenia nie są jednak fotorealistyczne, ponieważ twórcy wystawili na jasny styl upodabniający świat muzyki do projekcie wykonanego pastelami. Na koncentrację zasługuje i klimatyczna ścieżka dźwiękowa.

Life is Strange Recenzja Download

Nazwa aplikacji: Recenzja Life is Strange
Rozmiar: 8.1 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Angielski
Recenzja Download

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *