Lost Horizon 2 Crack – Download PC

Lost Horizon 2 crack to gra przygodowa autorstwa zespołu Animation Arts. Akcja toczy się w latach 50-tych ubiegłego wieku i opowiada o dalszych losach bohaterów znanych z pierwszej części. Produkcja oferuje w pełni trójwymiarową grafikę, bezpośredni system sterowania oraz krótkie sekcje zręcznościowe, pozwalające na odpoczęcie od rozwiązywania zagadek.

Lost Horizon 2 Crack

Rozgrywka przypomina typowe przygodówki i wierzy zwykle na poszukiwaniu lokacji, przeprowadzaniu dyskusji, zbieraniu obiektów i realizowaniu zagadek. Pojawiają się i niewielkie fragmenty zręcznościowe, takie jak pościgi czy sekcje skradankowe, podczas których Fenton Paddock musi niepostrzeżenie uchodzić za plecami strażników. Tymczasem tego modelu sceny służą tylko osobę sympatycznego przerywnika pomiędzy nowymi wyzwaniami logicznymi. Pierwsze Lost Horizon oferowało dobre ręcznie malowane tła, po jakich przechadzały się trójwymiarowe postacie. Aczkolwiek w kontynuacji każde szczegóły oprawy graficznej, licząc w obecne wszystkie otoczenie, przeprowadzone pozostawiły w globalnym 3D. Jednocześnie twórcy pozostali wierni klimatowi pierwowzoru, stąd nie silili się na fotorealizm a miast tego zamontowaliśmy na ciekawe i szybko stylizowane lokacje. W zderzeniu z wzorem poważne zmiany wprowadzono jednocześnie w stylu zarządzania. Porzucono interfejs point-n-click, wymieniając go prostą pieczą nad bohaterem jak w strzelankach TPP. Crack do gry Lost Horizon 2 stworzony został przez team Crack4You, jest w pełni darmowy, przeznaczony dla użytkowników naszej strony. Zakazane jest czerpanie z niego jakichkolwiek korzyści materialnych.
Wszystkie pliki znajdujące się na stronie są dokładnie sprawdzane przed wstawieniem i nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.
Oto wyniki skanowania Lost Horizon 2 Crack.exe przez jeden z najpopularniejszych antywirusów internetowych – VirusTotal:

Lost Horizon 2 Crack Download

Kolejność postępowania

  1. Pobieramy Lost Horizon 2 Crack
  2. Otwieramy plik z rozszerzeniem .exe
  3. Klikamy “NEXT”
  4. Wybieramy folder, gdzie zainstalowana jest gra Lost Horizon 2
  5. Klikamy “Next” i czekamy aż aplikacja podmieni wersję naszej gry
  6. Po zakończeniu możemy uruchomić i cieszyć się grą

Screeny
1
Pobierz
Nazwa aplikacji: Lost Horizon 2 Crack
Rozmiar: 8.1 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Angielski
[stextbox id=’download’ bcolor=’faf7f7′ bgcolor=’e3dada’ bgcolorto=’f5f5f5′]Crack download[/stextbox]

Leave a Reply