Menu

Mad Max Crack

Trzecioosobowa gra akcji, osadzona w otwartym, postapokaliptycznym świecie i nawiązująca do kultowej serii filmów George’a Millera. Wcielamy się w postać tytułowego Maxa, który po utracie swojego legendarnego wehikułu wyrusza w pełną niebezpieczeństw podróż po rozległym, wyniszczonym wojną Pustkowiu.

 

Mad Max Crack

Mad Max Crack

Przedstawiamy dla Was Mad Max Crack PC. Link do pobrania crack’a znajduje się na końcu artykułu. Po ściągnięciu uruchamiamy Mad Max Crack.exe i klikamy „NEXT”. Następnie wybieramy ścieżkę do folderu gdzie zainstalowana jest gra, po czym zatwierdzamy. Czekamy aż aplikacja podmieni pliki naszej gry, to może potrwać kilka minut. Po zakończeniu wyskoczy nowe okienko z komunikatem, że gra Mad Max została prawidłowo scrackowana, wtedy możemy uruchomić plik .exe i cieszyć się grą.

vifreeWszystkie pliki znajdujące się na stronie są dokładnie sprawdzane przed wstawieniem i nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.

Oto wyniki skanowania Mad Max Crack.exe przez jeden z najpopularniejszych antywirusów internetowych – VirusTotal:

virus total

chomikujNasze cracki i  keygeny do gier oraz programów udostępniamy również w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Mad Max Crack chomikuj

screen hack

 

Screeny aplikacji Mad Max Crack

 

Mad Max Crack pc

Mad Max Crack chomikuj

Mad Max Crack skidrow

 

download

 

Mad Max Crack Pobierz

 

 

[stextbox id=”info”]Nazwa aplikacji: Mad Max Crack
Rozmiar: 8.1 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Angielski[/stextbox]
[stextbox id=’download’]Download Mad Max Crack Chomikuj[/stextbox]

One comment

  1. Aski pisze:

    Cracki z tej stronki mozna pobierac, korzystalem z niej juz w poprzednim roku

Dodaj komentarz