Menu

Metal Gear Solid V The Phantom Pain Download Crack

Kolejna odsłona popularnej serii gier akcji, w których rozgrywka skupia się przede wszystkim na niespostrzeżonym skradaniu się wśród niczego nie podejrzewających patroli wroga. Tytuł zaoferował kilka zmian w stosunku do poprzednich części cyklu, takich jak otwarty świat oraz możliwość korzystania z pojazdów.

 

Metal Gear Solid V The Phantom Pain crack

Metal Gear Solid V The Phantom Pain Crack

Są gry na które gracze wyczekują z niecierpliwością. Jedną z nich z pewnością jest najnowsza odsłona gry Metal Gear Solid V – The Phantom Pain. Szczególnie, że tytuł ten przez wielu testerów uznany został już przed premierą jak najlepsza część sagi MGS. Na serwisach odnoszących się do rankingowania gier najnowsza produkcja MGS zbiera bardzo pochlebne recenzje. To wszystko przełoży się z pewnością również na… mocno „piracenie” gry, szczególnie w wersji na PC. By móc jednak za darmo pograć w tę grę potrzebna będzie prócz samej instalki jedna rzecz, a mianowicie Metal Gear Solid V The Phantom Pain crack. Crack-owanie gier z roku na rok ma być niby coraz trudniejsze, jednak ostatecznie łamacze zabezpieczeń z całego świata pokonują nowe bariery i wiele popularnych tytułów przenika w formie darmowych kopii do świata graczy. I im tytuł jest lepszy, tym większa gwarancja na to, że powstanie wersja piracka, która będzie krążyła po całym świecie.

Generalnie jeśli chodzi o Metal Gear Solid V The Phantom Pain crack do tej gry z pewnością powstanie jeszcze zanim zostanie oficjalnie zaprezentowany ten tytuł. Ponieważ gra udostępniana jest w wersji BETA do testów niemalże pewne jest, iż elementy lub nawet cała gra wycieknie jeszcze na kilka tygodni przed premierą. Warto jednak poczekać, szczególnie jeśli chcemy ten tytuł mieć u siebie za darmo i jednocześnie mieć pewność, iż nie zostaniemy oszukani. Jak to bywa w świecie pirackich gier nierzadko napotykamy po prostu na nieuczciwych ludzi chcących na naiwności innych, oraz dużym ciśnieniu wśród graczy zbudować swój prywatny majątek. Dlatego też między innymi nie należy płacić za elementy gry, takie jak chociażby crack, czy wersje językową jeśli chcemy je mieć w formie pirackiej kopii. Pamiętajmy, że piracka ma oznaczać darmowa i jeśli ktoś za wszelką cenę chce pozyskać od nas jakieś środki, nierzadko spore, na przykład za pobranie crack-a, to musi to wzbudzić naszą czujność. Warto więc pobierać za darmo ze sprawdzonych już wcześniej serwisów typu chomikuj i od sprawdzonych dostawców, takich jak chociażby grupa 3dm czy nasza Team Crack4Game.

Przedstawiamy dla Was w  pełni działający oraz darmowy Metal Gear Solid V The Phantom Pain Crack PC. Link do pobrania crack’a znajduje się na końcu artykułu. Po ściągnięciu uruchamiamy Metal Gear Solid V The Phantom Pain Crack.exe i klikamy „NEXT”. Następnie wybieramy ścieżkę do folderu gdzie zainstalowana jest gra, po czym zatwierdzamy. Czekamy aż aplikacja podmieni pliki naszej gry, to może potrwać kilka minut. Po zakończeniu wyskoczy nowe okienko z komunikatem, że gra Metal Gear Solid V The Phantom Pain została prawidłowo scrackowana, wtedy możemy uruchomić plik .exe i cieszyć się grą.

vifreeWszystkie pliki znajdujące się na stronie są dokładnie sprawdzane przed wstawieniem i nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.

Oto wyniki skanowania Metal Gear Solid V The Phantom Pain Crack.exe przez jeden z najpopularniejszych antywirusów internetowych – VirusTotal:

virus total

chomikujNasze cracki i  keygeny do gier oraz programów udostępniamy również w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Metal Gear Solid V The Phantom Pain Crack chomikuj

screen hack

 

Screeny aplikacji Metal Gear Solid V The Phantom Pain Crack

 

Metal Gear Solid V The Phantom Pain crack chomikuj

Metal Gear Solid V The Phantom Pain crack skidrow

Metal Gear Solid V The Phantom Pain crack 3dm

 

download

 

Metal Gear Solid V The Phantom Pain Crack Pobierz

 

 

[stextbox id=”info”]Nazwa aplikacji: Metal Gear Solid V The Phantom Pain Crack
Rozmiar: 8.1 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Angielski[/stextbox]
[stextbox id=’download’]Download Metal Gear Solid V The Phantom Pain Crack Chomikuj[/stextbox]

2 comments

  1. Natan pisze:

    Orientuje sie ktos kiedy wyszedl ten crack?

  2. Maciejka pisze:

    wkoncu znalazlem tego cracka

Dodaj komentarz