Menu

Minecraft Story Mode Crack

Stworzona we współpracy z firmą Mojang AB epizodyczna gra przygodowa, której akcję osadzono w uniwersum legendarnego Minecrafta. Kiedy świat gry staje w obliczu realnego zagrożenia, jedyną szansą na jego ocalenie okazuje się pomoc legendarnego bractwa, znanego jako Zakon Kamienia. Wcielamy się w bohatera imieniem Jesse, który wraz z towarzyszami wyrusza w niebezpieczną podróż celem odnalezienia Zakonu. Cechą charakterystyczną tytułu jest typowa dla Minecrafta, wokselowa oprawa graficzna, stworzona z dużych sześciennych bloków.

Minecraft Story Mode Crack

Przedstawiamy dla Was w  pełni działający oraz darmowy Minecraft Story Mode Crack PC. Link do pobrania crack’a znajduje się na końcu artykułu. Po ściągnięciu uruchamiamy Minecraft Story Mode Crack.exe i klikamy „NEXT”. Następnie wybieramy ścieżkę do folderu gdzie zainstalowana jest gra, po czym zatwierdzamy. Czekamy aż aplikacja podmieni pliki naszej gry, to może potrwać kilka minut. Po zakończeniu wyskoczy nowe okienko z komunikatem, że gra Minecraft Hack została prawidłowo scrackowana, wtedy możemy uruchomić plik .exe i cieszyć się grą. Twórcy Minecraft: Story Mode poczynili jednak ukłon w okolicę fanów oryginału, oraz w technikę klasycznej gry przygodowej wplecione zostały jakieś punkty samego Minecrafta. Którąkolwiek spośród takich wiadomości jest np. możliwość dopasowania innych cech badanego przez nas bohatera, poprzez wybór samej spośród sześciu predefiniowanych postaci, dzielących się ubiorem, karnacją, i nawet płcią bohatera (tymczasem w wszelkim przypadku dostanie nim racja Jesse). Inną z nowości jest wprowadzenie systemu rzemiosła, wzorowanego na współczesnym wybitnym z Minecrafta. Lecz nie traktuje on graczom oczywiście ważnej łatwości, niczym w sztuce macierzystej, jednak wygranie spośród niego wyrazi się potrzebne dla ukończenia fabuły.
Wszystkie pliki znajdujące się na stronie są dokładnie sprawdzane przed wstawieniem i nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.
Oto wyniki skanowania Minecraft Story Mode Crack.exe przez jeden z najpopularniejszych antywirusów internetowych – VirusTotal.
Nasze cracki i  keygeny do gier oraz programów udostępniamy również w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie.
Screeny aplikacji Minecraft Story Mode Crack
Minecraft Story Mode crack

Minecraft Story Mode Crack Pobierz

Nazwa aplikacji: Minecraft Story Mode Crack
Rozmiar: 8.1 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Angielski
Crack Download

No comments

Dodaj komentarz