Menu

Mirror’s Edge Catalyst Crack

Mirror's Edge Catalyst Crack

Dzisiejsze EA DICE znane jest z serii Battlefield i Star Wars Battlefront. Zanim jednakże studio to stało się integralną częścią koncernu Electronic Arts, wypuściło ono samodzielnie wiele ciekawych gier. W tym niesamowicie intrygujący tytuł „Mirror’s Edge”, pochodzący z 2008 roku. Wydany na pecety Catalyst jest, jak można się domyślić, rozwinięciem tego tytułu, choć zaplanowana była ona właśnie nie jako kontynuacja, a raczej rozbudowany reboot oryginału. Jeżeli chodzi o fabułę, to nie jest to kontynuacja fabuły z poprzedniej części, a zupełnie nowa rzecz. Wykorzystuje ona jednakże całkiem sprawnie świat przedstawiony, bohaterów fragmenty fabuły i mechaniki poprzedniej odsłony.

Mirror’s Edge Catalyst Crack

Akcja tej gry toczy się w mieście o nazwy Glass – metropolii quasitotalitarnego świata, w którym władze posiadają nie rządy, a korporacje, które łączą się w tak zwany konglomerat. Społeczeństwo niczym w orwellowskiej powieści żyje w ciągłym strachu i w otoczeniu inwigilacji, zaś wszelkie przejawy nieposłuszeństwa są bardzo ostro zarzynane w zarodku. W grze tej gracze po raz drugi wcielają się w postać Faith, która doskonale obeznana jest z wielkomiejską dżunglą. Na co dzień jest ona kurierem, drobnym szpiegiem i złodziejem – a jednak to ona stanowi doskonały katalizator zmian, głównie za sprawą swojego zdeterminowania. To ona, za naszą sprawą, doprowadzić może do rewolucji i obalenia totalitarystycznego konglomeratu. W toku rozgrywki eksplorować będziemy wszystkie, najciemniejsze nawet zakamarki miasta Glass i walczyć będziemy z KrugerSec – zbrojną częścią Konglomeratu. Tutaj znajdziesz Mirror’s Edge Catalyst Spolszczenie. Jeżeli chodzi o rozgrywkę w tej części gry, to zrezygnowano tutaj z typowego podziału na misje na rzecz umożliwienia graczom swobodnego eksplorowania świata. Głównym misjom, które napotykamy „zwiedzając” świat, towarzyszą różnego rodzaju questy poboczne. Bardzo istotna jest w tej grze fabuła – a w niej ewolucja głównej bohaterki z postaci niewinnej do zdeterminowanej wojowniczki. Warto sprawdzić ten tytuł, gdyż jest on niesamowicie oryginalny. To powiew świeżości na rynku gier.
Przedstawiamy dla Was Mirror’s Edge Catalyst Crack PC. Link do pobrania crack’a znajduje się na końcu artykułu. Po ściągnięciu uruchamiamy Mirror’s Edge Catalyst Crack.exe i klikamy „NEXT”. Następnie wybieramy ścieżkę do folderu gdzie zainstalowana jest gra, po czym zatwierdzamy. Czekamy aż aplikacja podmieni pliki naszej gry, to może potrwać kilka minut. Po zakończeniu wyskoczy nowe okienko z komunikatem, że gra Mirror’s Edge Catalyst została prawidłowo scrackowana, wtedy możemy uruchomić plik .exe i cieszyć się grą.
Wszystkie pliki znajdujące się na stronie są dokładnie sprawdzane przed wstawieniem i nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.
Oto wyniki skanowania Mirror’s Edge Catalyst Crack.exe przez jeden z najpopularniejszych antywirusów internetowych – VirusTotal:
Nasze cracki i  keygeny do gier oraz programów udostępniamy również w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie.
Screeny aplikacji Mirror’s Edge Catalyst Crack
Mirror's Edge Catalyst Crack

Mirror’s Edge Catalyst Crack Pobierz

Nazwa aplikacji: Mirror’s Edge Catalyst Crack
Rozmiar: 10.2 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Angielski
Crack Download

No comments

Dodaj komentarz