Obduction Crack – Download PC

Obduction Zbudowana w transakcji FPP gra przygodowa z czynnikami logicznymi, za jakiej stanie odpowiada studio Cyan, znane przede każdym za sprawą kultowej serii Myst. Napisany jako jej głęboki spadkobierca Obduction opowiada historię bohatera, który szuka przedziwny organiczny artefakt spędzony z nieba i trzyma przezeń pobudzony do dalekiego świata. Podczas uroczystości musimy dowiedzieć się, gdzie tak faktycznie trafiliśmy, i dalej spróbować znaleźć drogę powrotną do lokalu. Również gdy we wspomnianej serii Myst, pierwszym czynnikiem rozrywki jest kolejne poznawanie świata oraz kierujących nim opowiadaj i zużycie tejże świadomości do zniesienia napotykanych przeszkód. Podczas zabawy gromadzimy się to całkowicie na eksploracji i usuwaniu kolejnych kwestii prostych o zróżnicowanym poziomie trudności. Rozrywka nie ma przy obecnym przeciętnych scenek przerywnikowych, i część historii poznajemy dzięki eksploracji oraz ocenie środowiska i czytaniu odnalezionych dzienników.

Obduction Crack

Przedstawiamy dla Was Obduction Crack PC. Link do pobrania crack’a znajduje się na końcu artykułu. Po ściągnięciu uruchamiamy Obduction Crack.exe i klikamy “NEXT”. Następnie wybieramy ścieżkę do folderu gdzie zainstalowana jest gra, po czym zatwierdzamy. Czekamy aż aplikacja podmieni pliki naszej gry, to może potrwać kilka minut. Po zakończeniu wyskoczy nowe okienko z komunikatem, że gra Obduction została prawidłowo scrackowana, wtedy możemy uruchomić plik .exe i cieszyć się grą.
Wszystkie pliki znajdujące się na stronie są dokładnie sprawdzane przed wstawieniem i nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.
Oto wyniki skanowania Obduction Crack.exe przez jeden z najpopularniejszych antywirusów internetowych – VirusTotal.
Nasze cracki i  keygeny do gier oraz programów udostępniamy również w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Obduction Crack chomikuj
Screeny aplikacji Obduction Crack
Obduction crack

Obduction Crack Pobier

Nazwa aplikacji: Obduction Crack
Rozmiar: 10.2 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Angielski
[stextbox id=’download’ bcolor=’faf7f7′ bgcolor=’e3dada’ bgcolorto=’f5f5f5′]Crack download[/stextbox]

Leave a Reply