Recenzje

Recenzje i opisy najnowszych gier

Symulatory

Ori and the Blind Forest Recenzja

Unikalna dwuwymiarowa gra platformowa, której producentem jest niezależne studio Moon. Twórcy tytułu inspirowali się estetyką filmów japońskiej wytwórni Ghibli i postawili na wykreowanie unikalnego klimatu, wspieranego przez nastrojowy soundtrack.

 

Ori and the Blind Forest Recenzja

Ori and the Blind Forest Recenzja

Przedstawiamy dla Was w  pełni działający oraz darmowy Ori and the Blind Forest Recenzja PC. Link do pobrania crack’a znajduje się na końcu artykułu. Po ściągnięciu uruchamiamy Ori and the Blind Forest Recenzja.exe i klikamy “NEXT”. Następnie wybieramy ścieżkę do folderu gdzie zainstalowana jest gra, po czym zatwierdzamy. Czekamy aż aplikacja podmieni pliki naszej gry, to może potrwać kilka minut. Po zakończeniu wyskoczy nowe okienko z komunikatem, że gra Ori and the Blind Forest została prawidłowo scrackowana, wtedy możemy uruchomić plik .exe i cieszyć się grą.

Recenzja do Ori and the Blind Forest stworzony został przez team Recenzja4You, jest w pełni darmowy, przeznaczony dla użytkowników naszej strony. Zakazane jest czerpanie z niego jakichkolwiek korzyści materialnych.

 

vifreeWszystkie pliki znajdujące się na stronie są dokładnie sprawdzane przed wstawieniem i nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.

Oto wyniki skanowania Ori and the Blind Forest Recenzja.exe przez jeden z najpopularniejszych antywirusów internetowych – VirusTotal:

virus total

chomikujNasze cracki i  keygeny do gier oraz programów udostępniamy również w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Ori and the Blind Forest Recenzja chomikuj

hosting-serverHosting Rocket Host, gdzie przechowywane są nasze cracki daje nam pełną gwarancję, że nasze pliki nigdy nie zostaną z niego ufunięte. Z tego względu jest on specjalnie zabezpieczony weryfikacją użytkownika, aby nie można było wielokrotnie pobierać tego samego pliku przez jedną osobę. Dlatego zdarza się, że czasami należy podać nr telefonu w celu  weryfikacji, tak jak wpominaliśmy jest to tylko zabezpieczenie i jest to w pełni darmowe.

screen hack

 

Screeny aplikacji Ori and the Blind Forest Recenzja

 

Ori and the Blind Forest Recenzja pc

Ori and the Blind Forest Recenzja chomikuj

Ori and the Blind Forest Recenzja skidrow

 

download

 

Pobierz Ori and the Blind Forest Recenzja

 

 

[stextbox id=”info”]Nazwa aplikacji: Ori and the Blind Forest Recenzja
Rozmiar: 8.1 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Angielski[/stextbox]

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *